Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej

Zastosowanie Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.)Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) służy odpowiedniemu zamocowaniu górnej protezy w przypadku silnego regresu szczękowego. Stosować w celu wypełnienia pustej przestrzeni między protezą a szczęką, oraz dla zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności sztucznego uzębienia.
Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) przeznaczony jest do stosowania tylko z pełnymi protezami górnej szczęki, zwłaszcza w przypadku problemów z ich odpowiednim umocowaniem.
Zaleca się stosowanie produktu również w charakterze podścielenia dla protez tymczasowych. Efekt działania Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.)Wykonana z miękkiej, przyjaznej dla podniebienia włókniny Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) zapobiega nadmiernemu uciskowi protezy na szczękę oraz wytwarzaniu się stanów zapalnych dziąseł i podniebienia. Zawierając domieszkę alginianu sodowego, który pod wpływem wilgoci ujawnia właściwości klejące Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) wzmacnia też umocowanie protezy. W efekcie z „trzecich zębów” można korzystać tak samo pewnie, jak z własnych.
SkładWłóknina, z której wykonana jest Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) składa się z alginianu sodu, włókna wiskozowego i włókna polipropylenowego.Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
W pojedynczych przypadkach produkt może wywołać niepożądane reakcje w obrębie śluzówki jamy ustnej bądź całego organizmu. W takich sytuacjach należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
Sposób użyciaW celu właściwego użycia moczyć przez 10 sek. w ciepłej wodzie, a następnie nakleić na czystą powierzchnię protezy. Wraz z nią wprowadzić do jamy ustnej.
Ze względów higienicznych zaleca się wymianę podkładki co najmniej 1 raz dziennie. Protefix podkładka mocująca do szczęki górnej (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e7cf003ebee3968084f86d760902fc8f90212f8a.jpg