Protefix żel ochronny oraz na rany

Zastosowanie Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml)Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml) powinien być aplikowany na zapaloną błonę śluzową w celu łagodzenia bólu. Żel nie powoduje odrętwienia, może być stosowany na afty, pod protezy całościowe i częściowe, aparaty ortodontyczne oraz na opatrunki uciskowe.Efekt działania Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml)Składnik aktywny preparatu Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml) jest otrzymywany z ekstraktów roślinnych i tworzy warstwę ochronną na obszarach dotkniętych zmianą chorobową. Chroni on ranę przed podrażnieniami zewnętrznymi, dzięki czemu błona śluzowa jamy ustnej może szybciej się regenerować. Związek ten jest dobrze tolerowany i nie wykazuje negatywnego wpływu na jamę ustną.
Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml) nie zawiera alkoholu ani lidokainy.

SkładGlycerol-Oxytriester (TGO), dwutlenek krzemu, sacharynian sodu, substancja zapachowa.
Środki ostrożnościNie należy stosować leku w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaDo stosowania na błonę śluzową jamy ustnej. Przed aplikacją przepłukać jamę ustną, by pozbyć się pozostałości pożywienia. Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml) nałożyć na wacik w ilości odpowiadającej wielkości ziarna grochu, następnie delikatnie wmasować w skórę dotkniętą zmianą chorobową. Powtarzać 3-4 razy dziennie w zależności od potrzeb. Należy odczekać ok. 15 minut przed spożyciem posiłku lub napoju.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Protefix żel ochronny oraz na rany (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4db0df9595b30e6b1b57693e828495d2b22f0ba0.jpg