Pu erh herbata w saszetkach

Zastosowanie Pu Erh herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.)Pu Erh herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.) to czerwona herbata uprawiana w Chinach. Przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Obniża także poziom cholesterolu we krwi oraz ma działanie antynowotworowe.Efekt działania Pu Erh herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.)Pu Erh herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.) wpływa na regulację działania jelit, dzięki czemu przyspiesza metabolizm i wspiera proces odchudzania. Pobudza wydzielanie soków żołądkowych, dzięki czemu łagodzi nieprzyjemne dolegliwości przejedzenia. Ma działanie wspierające pamięć i koncentrację, podobne do działania kawy. Tak samo również stawia na nogi. Kofeina pobudza i wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. Herbata zawiera polifenole, które mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Produkt posiada bardzo ciekawy, bogaty i nieco gorzki smak. Korzenny aromat pobudza do działania i uspokaja nerwy jednocześnie.SkładSkładniki: pu-erh.

Waga netto: 30 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaTorebkę z herbatą umieścić w filiżance i zalać ok. 150 ml gorącej wody. Pozostawić do zaparzenia na ok. 5 minut, po czym torebkę odcisnąć i wyjąć.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

W opakowaniu znajduje się 25 torebek.Pu Erh herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4b287f012f02e6e26a10ed80a73d4c699999b873.jpg