Ratiopharm vitamin b komplex, kapsułki

Zastosowanie Ratiopharm Vitamin B Komplex, kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Ratiopharm Vitamin B Komplex, kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) zawierają wszystkie ważne witaminy z grupy B. Biorą one udział w wielu procesach metabolicznych organizmu czy procesie produkcji krwi. Niestety, często dzienne zapotrzebowanie na te witaminy nie może być zaspokojone wyłącznie z diety. Ratiopharm Vitamin B Komplex, kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) stosuje się zapobiegawczo, aby zniwelować ryzyko wystąpienia niedoborów witaminowych z objawami takimi jak bóle głowy, utrata apetytu, bóle żołądka i inne.Skład 15 mg witaminy B1 (1364% RWS);
15 mg witaminy B2 ( 1071% RWS);
10 mg witaminy B6 ( 714%);
10 µg witaminy B12 (400%);
150 μg biotyny (300%);
405 μg kwasu foliowego (225%);
15mg niacyny (witamina PP) (94%);
25mg kwasu pantotenowego (witamina B5) (417%).
Produkt nie zawiera laktozy.
Całkowita zawartość netto w opakowaniu: 27 g.
Pełny skład produktu: maltodekstryna, żelatyna, pantotenian D-wapnia, azotan tiaminy, ryboflawina, niacyna, talk, stearynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, dwutlenek krzemu, biotyna, cyjanokobalamina, dwutlenek tytanu, tlenek żelaza.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: 1 kapsułkę dziennie w czasie posiłku popijając niegazowaną wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ratiopharm Vitamin B Komplex, kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/c1465514aa8cbad66135ec45e6aed29393ca740c.jpg