Rausch grzebień na gnidy/wszy

Zastosowanie Rausch grzebień na gnidy/wszy (Opakowanie: 1 szt.)Rausch grzebień na gnidy/wszy (Opakowanie: 1 szt.) to grzebień do bezproblemowego wyczesywania wszy oraz ich jaj (gnid).Efekt działania Rausch grzebień na gnidy/wszy (Opakowanie: 1 szt.)Podwójny rząd grubych i cienkich zębów daje doskonały efekt podczas wyczesywania: przedni gruby rząd prześlizguje się przez włosy i usuwa duże wszy i gnidy, a tylni cienki zapewnia usunięcie tych mniejszych. Zaokrąglone końcówki ząbków dodatkowo zapobiegają podrażnieniom skóry głowy, a rączka antypoślizgowa pozwala na precyzyjne ruchy.Sposób użyciaŚwieżo umyte, jeszcze wilgotne i dobrze wyszczotkowane włosy należy rozczesać przy pomocy Rausch grzebień na gnidy/wszy (Opakowanie: 1 szt.), szczególnie na linii włosów za uszami i w okolicach szyi. Należy upewnić się, że na grzebieniu są widoczne wszy i gnidy, aby je usunąć.

W celu precyzyjnego usunięcia insektów należy podzielić wilgotne i dobrze wyczesane włosy na kilka części, a następnie systematycznie wyczesywać grzebieniem w następujący sposób: małe pasmo włosów chwycić między palce i wyszczotkować je kilkakrotnie od nasady aż do końcówki włosów. Jeśli wszy i gnidy utknęły w grzebieniu, trzeba usunąć je papierem kuchennym lub spłukać czystą, gorącą wodą z mydłem.
Dodatkowe informacjeProdukt zaleca się regularne sprawdzanie włosów pod katem obecności wszy.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Rausch grzebień na gnidy/wszy (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e22bfe3033ee1093acd952815bbf1307d578d72c.jpg