Repha os aerozol do ust

Zastosowanie Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml)Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml) to preparat do walki z nieświeżym oddechem poprawiający ochronę przed bakteriami w jamie ustnejEfekt działania Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml)Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml) wspomaga codzienną pielęgnację jamy ustnej i gardła. Zawiera naturalny aktywny kompleks sprawdzonych ekstraktów z korzenia ratanhia, mirry i tormentylu. Ta ostatnia roślina lecznicza jest szczególnie bogata w korzystne dla jamy ustnej garbniki.
Składniki te formują z białkami najwyższej warstwy błony śluzowej błonę ochronną, mającą właściwości hemostatyczne i przeciwzapalne. Co w rezultacie sprawia, że błona śluzowa jamy ustnej jest dobrze chroniona przed zewnętrznymi szkodliwymi czynnikami. Tworzenie warstwy białek nie tylko chroni przed szkodliwymi mikroorganizmami, ale także ułatwia regenerację tkanek. Ponadto garbniki przenikając do głębszych warstw tkanek hamują ruchy leukocytów, obkurczają naczynka krwionośne i ograniczając dzięki temu stan zapalny.
Produkt zawiera również olejki eteryczne, takie jak mięta pieprzowa, eukaliptus i mentol, które działają kojąco i dodatkowo wiążą zapachy zapewniając tym samym świeży oddech.
Preparat nie zawiera chemicznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów, więc zawarte w nich olejki eteryczne tworzą naturalny odświeżacz do ust. Ziołowy spray jest skuteczną alternatywą dla preparatów syntetycznych.
SkładW skład Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml) wchodzą: olej mięty pieprzowej, sacharyna, sól sodowa, olejek goździkowy, lewomentol, olej anyżowy, etanol, olej eukaliptusowy, ekstrakt z mirry (1:29), ekstrakt z korzenia ratanhia (1:29), ekstrakt z korzenia tormentylu (1:29).Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na którykolwiek ze składników produktu.Sposób użyciaW razie potrzeby spryskać jamę ustną kilka razy dziennie lub rozcieńczyć w szklance ciepłej wody i użyć do przepłukania gardła lub jamy ustnej.Dodatkowe informacjeNależy stosować zgodnie z przeznaczeniem i nie przekraczać dziennej dawki.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci w zacienionym miejscu o temperaturze nieprzekraczającej 25⁰C.
Repha Os aerozol do ust (Opakowanie: 12 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/683a5fe0fd6669c3ef95f8ed5cb721c4eb663026.jpg