Retterspitz woda do użytku wewnętrznego

Zastosowanie Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l)Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) stanowi skuteczny środek na zgagę, niestrawność, niedowasotę, nadkwasotę, wzdęcia i bóle żołądka. Efekt działania Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l)Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) przywraca właściwy poziom kwasu żołądkowego. Ponadto, reguluje procesy trawienia i przynosi ulgę w przypadku dolegliwości związanych z ich zaburzeniami. Łagodzi uczucie „palenia” w przełyku i bólu żołądka. SkładW skład receptury na bazie której powstał lek Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) wchodzą: monohydrat kwasu cytrynowego, kwas winowy, ałun potasowy, zdenaturowane białko jajka kurzego, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy, mydło lekarskie, etanol, woda oczyszczona, olejek tymiankowy.Środki ostrożnościOdradza się stosowania leku w przypadku alergii na którykolwiek z wymienionych powyżej składników.
Woda Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) zawiera 2% alkoholu. Zaleca się szczególną ostrożność w jej stosowaniu w przypadku stwierdzonej niewydolności nerek. Wówczas zdecydowanie odradza się stosowania długotrwałego.
Brak stwierdzonych przeciwwskazań dla stosowania leku przez osoby starsze, jak również podczas ciąży, czy w czasie karmienia piersią. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy jednak skontaktować się z lekarzem. Sposób użyciaZaleca się przyjmowanie leku 3 – 5 razy dziennie, na kwadrans przed posiłkiem, w następujących dawkach:

Dorośli: jeden kieliszek (20 ml).
Dzieci (powyżej drugiego roku życia): jedna łyżka stołowa (15 ml).

Przed odmierzeniem stosownej dawki zaleca się mocno wstrząsnąć butelką w celu wymieszania zalegającego na dnie osadu.
Lek należy przyjmować w formie nierozcieńczonej.
W przypadku pozostawienia w kieliszku resztek płynu po przyjęciu odpowiedniej dawki nie należy ponownie wlewać ich do butelki. Dodatkowe informacjeZalegający na dnie butelki osad stanowi zjawisko normalne i pochodzi od składników uwzględnionych w recepturze preparatu.
Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) nie powoduje skutków ubocznych. Delikatne nudności, które mogą pojawić się podczas kuracji nie stanowią powodu do obaw.
Retterspitz woda do użytku wewnętrznego (Opakowanie: 1 l) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0b1dc3f5cca4c20fc020e8f018c94de013404a8d.jpg