Retterspitz woda do użytku zewnętrznego

Zastosowanie Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l)Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) to produkt medyczny przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego – w ramach hydroterapii wspomaga naturalny proces gojenia ran i łagodzi ból. Woda Retterspitz jest stosowana z powodzeniem od roku 1902r. jako dodatek do nasączenia opatrunków do zawijania, przykrywania, opatrywania ran skóry. Ma mętną, mleczną konsystencję i aromatyczny – ziołowy zapach.
Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) jest stosowana w celu złagodzenia urazów (sportowych, domowych), procesów chorobotwórczych, infekcji skórnych, rozległych wysypek, stanów zapalnych, zwichnięć, stłuczeń, naciągnięć jak również gorączki.Efekt działania Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l)Przy stanach zapalnych, ranach i uszkodzeniach skóry ciała dochodzi do zakłócenia prawidłowego przebiegu procesu przepływu krwi, utraty krwi z najmniejszych naczyń krwionośnych oraz bezpośredniego kontaktu z bakteriami i substancjami toksycznymi. Nasączenie opatrunków wodą Retterspitz umożliwia wyprowadzenie szkodliwych toksyn z organizmu w sposób całkowicie naturalny, dzięki czemu wszelkie stany zapalne, zaczerwienienia, obrzęki, uczucie bolesności i gorączka mogą zostać szybko zredukowane.
Zawarty w Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) tymol unieszkodliwia i eliminuje wolne rodniki co ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju bólu, gorączki czy stanów zapalnych. Składniki aktywne leukotrieny i tromboksan działają detoksykująco.Składkwas cytrynowy; kwas winowy; ałun; olejek z rozmarynu; arnika; tymol; jajko kurze denaturowane, hartowane, sterylizowane; olejek z cytryny; olejek z bergamotki; olejek z kwiatów pomarańczy; mydło medyczne; hydroksystearynian makrogolu; etanol; woda oczyszczonaŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.W przypadku dzieci poniżej 6. roku życia stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Przypadkowe wypicie niewielkiej ilości Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) przez dorosłych lub dzieci nie powinno wywołać żadnych skutków ubocznych.Sposób użyciaPrzed każdym użyciem należy dokładnie wstrząsnąć opakowaniem aby rozpuścić całkowicie ewentualny osad. Jest on nieszkodliwy i nie ogranicza skuteczności produktu.
Wodę należy stosować w postaci nierozcieńczonej bezpośrednio na kompres, opatrunek, bandaż. Wyłącznie w przypadku osób z bardzo wysoką reaktywnością skóry – przy bardzo jasnej karnacji, blond lub rudych włosach – należy rozcieńczyć Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) niewielką ilością wody. Opatrunek nasączony wodą Retterspitz nie powinien pozostawać na skórze dłużej niż ok. 1,5 do 2 godzin.Dodatkowe informacjeDokładnie zamknąć opakowanie po każdorazowym zastosowaniu i przechowywać w temperaturze poniżej 25°C – zaleca się przechowywanie w lodówce. Po otwarciu zużyć w ciągu 12 tygodni.

Nie zaleca się stosowania bezpośrednio po usunięciu plastra ze skóry i vice versa – może to powodować podrażnienia skóry. Przed zastosowaniem opatrunku z dodatkiem wody Retterspitz nie zaleca się stosowania tłustych maści bądź pudrów.

Nie zawiera żadnych niebezpiecznych substancji pochodzenia zwierzęcego.Retterspitz woda do użytku zewnętrznego (Opakowanie: 1 l) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9c0227e518e7f0c6ba508b482a4624b738b8e7ab.jpg