Ruino-orthim spray do nosa

Zastosowanie Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to skuteczny środek do pielęgnacji błon śluzowych nosa. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) pozwala dokładnie oczyścić śluzówkę z zalegających na jej powierzchni szkodliwych substancji pochodzenia zewnętrznego. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) pomaga więc na kurz, pyłki i spaliny, które dostając się do nosa mogą spowodować rozwój reakcji alergicznych lub stanów zapalnych. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to także cenna pomoc dla osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach, lub często wystawionych na działanie suchego powietrza. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) wspomaga też leczenie kataru.

Efekt działania Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml)Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) to izotoniczny roztwór soli kuchennej, którego lecznicze właściwości czynią go wyjątkowo skutecznym, a zarazem łagodnym środkiem do pielęgnacji śluzówki. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) nawilża błony śluzowe nosa, łagodząc ich podrażnienia i zmniejszając dolegliwości wywołane przez zanieczyszczenia i związane z suchością powietrza. Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) nawet osobom o wrażliwym nosie pozwala wytrzymać cały dzień w klimatyzowanym biurze.

SkładSubstancja działająca: izotoniczny roztwór soli kuchennej |(0,9% roztwór chlorku sodu).
Substancje pomocnicze: calcium phosphoricum, ferrum phosphoricum, kalium chloratum, kalium sulfuricum, magnesium phosphoricum.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników, jak również w przypadku występowania urazów mechanicznych obszaru jamy nosowej.
Sposób użyciaStosować od 1 do kilku razy razy dziennie, wprowadzając aplikator osobno do każdej dziurki w nosie i naciskając przycisk na aplikaturze 1 raz w przypadku niemowląt i dzieci poniżej 2. roku życia, lub 1-2 razy, w przypadku pacjentów dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia.

Nie stosować dłużej niż przez 30 dni z rzędu. W razie braku zauważalnej poprawy po 14 dniach stosowania należy zaprzestać kuracji z użyciem leku i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Ruino-Orthim spray do nosa (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/831fb25f034f22984e3a792300511455d1fb2009.jpg