Sagella ph 3,5 emulsja do higieny intymnej

Zastosowanie Sagella pH 3,5 emulsja do higieny intymnej (Opakowanie: 100 ml)Jeśli szukasz delikatnego środka, który jest w pełni przystosowany do intymnych miejsc Twojego ciała jest to produkt dla ciebie. Sagella pH 3,5 emulsja do higieny intymnej (Opakowanie: 100 ml) otoczy opieką najdelikatniejsze miejsca skóry. Zawiera łagodny ekstrakt z szałwii i cenny kwas mlekowy. Dzięki temu zapobiega zapaleniom oraz zakażeniom okolic intymnych. Produkt ten posiada swoją dwudziestoletnią tradycję na terenie Włoch. Jest on zatem sprawdzony i w pełni bezpieczny. Dzięki naturalnemu pH 3.5 możesz być pewna, że nie przyczyni się on do podrażnień Twojej delikatnej skóry. Zawiera wyłącznie naturalne składniki i jest testowany dermatologicznie. Zapewnij ochronę swoim miejscom intymnym przez cały dzień. Zaufaj niezawodnemu produktowi i już dziś ciesz się poczuciem czystości i świeżości.
Sagella pH 3,5 emulsja do higieny intymnej (Opakowanie: 100 ml) to produkt medyczny opracowany przez dermatologów i ginekologów przeznaczony specjalnie do higieny intymnej kobiet.
Naturalnie składniki (kwas mlekowy i wyciąg z szałwii) sprawnie i delikatnie czyszczą oraz zapobiega powstawaniu kolejnych infekcji czy podrażnień. Składwoda, TEA- laurylowy, siarczan amonowo-laurylowy, siarczan stearynian PEG-2, Lac, uwodorniony olej kokosowy, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, Szałwia lekarska, glikol stearynian sodu metyloparabenu ketoglutarowego, cholesterol, glikol propylenowy, perfuma, cytronellol, Hexyl cinnamalŚrodki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na jakiegokolwiek składnik w produkcie nie powinien być on stosowany.Sposób użyciaMoże być stosowany jako zamiennik mydła bądź jako dodatek do kąpieli. Nie uczula i może być używany nawet kilka razy dziennie. Dodatkowe informacjeDo codziennej higieny intymnej dla kobiet w okresie dojrzewania czy po menopauzie (od 15 do 50 lat)Sagella pH 3,5 emulsja do higieny intymnej (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6b1562c2a17e9aa5333024545e13b1ed19ad3b9a.jpg