Saltpipe inhalator

Zastosowanie Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.)Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.) to porcelanowy inhalator doustny z zastosowaniem w przypadku:
alergii na pyłki
astmy
grypy oraz innych infekcji wirusowych
oraz w przypadku osób;
palacych tytoń
chrapiących.
Efekt działania Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.)Kryształki soli pochodzącej z kopalni w Praid w Transylwanii, znanej ze swoich kojących właściwości, umieszczone są pomiędzy dwoma porcelanowymi filtrami. Powietrze przez nie przenikające podczas wdechu uwalnia cząsteczki, które wnikają do układu oddechowego i rozwijają swoje działanie. Sól mioceńska zawarta w wyrobie wykazuje wysoką zawartość takich minerałów jak chlorek sodu, magnez oraz wapń. SkładZawartość mineralna soli: chlorek sodu, wapń, siarczan wapnia, chlorek magnezu, chlorek wapnia, tlenek żelaza.
Zawartość opakowania: 1 porcelanowy inhalator.Środki ostrożnościW przypadku przewlekłych schorzeń układu oddechowego należy zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem produktu.
Przed zastosowaniem inhalatora u dzieci należy zapoznać się z opinią lekarza.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Chronić przed upuszczeniem.

Sposób użyciaWłożyć ustnik inhalatora do ust. Wykonać spokojny i głęboki wdech przez usta, a następnie wydech przez nos. Nie należy wykonywać wydechu przez usta, ponieważ może to zaburzyć cały proces oczyszczania dróg oddechowych. Zalecany czas stosowania to 15-20 minut. Aby uzyskać najlepsze rezultacy, zaleca się używać inhalator regularnie.Saltpipe Inhalator (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f91959a4dedd074cd16e43bce4f38689ced8ab46.jpg