Sanabil krem przeciwzmarszczkowy

Zastosowanie Sanabil krem przeciwzmarszczkowy (Opakowanie: 50 ml)Sanabil krem przeciwzmarszczkowy (Opakowanie: 50 ml) to specjalistyczny krem do twarzy, przeznaczony dla cery dojrzałej. Preparat wyraźnie redukuje zmarszczki, a także potencjalnie zapobiega powstawaniu nowych.
Krem może być stosowany przez wszystkie osoby w średnim wieku i starsze, które zaczęły dostrzegać pogłębiające się zmarszczki na cerze.
Produkt polecany jest także dla osób profilaktycznie dbających o utrzymanie skóry twarzy w optymalnej kondycji.
Efekt działania Sanabil krem przeciwzmarszczkowy (Opakowanie: 50 ml)Stosowanie kremu może wpłynąć korzystnie na uelastycznienie i wygładzenie drobnych linii na skórze twarzy, dzięki czemu cera może wyglądać młodziej i zdrowiej.
Produkt wykazuje działanie redukujące zmarszczki, a także ogranicza ryzyko powstawania kolejnych, nowych linii zmarszczkowych na twarzy.
Obecne w składzie witaminę A i E mogą przyczynić się do głębokiego nawilżenia skóry co niweluje szansę występowania przebarwień czy przesuszeń.
SkładAqua, Isopropyl Myristate, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Cocoglycerides, Propylene Glycol, Ceteareth-20, Urea, Fagus Sylvatica Bud Extract, Sodium Lactate, Sodium Pca, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Tocopherol, Lactic Acid, Xanthan Gum, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Hydrogenated Palm, Glycerides Citrate, Citric Acid.
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaKrem należy stosować co najmniej raz dziennie, nakładając go na dobrze oczyszczoną i wysuszoną skórę twarzy. Produkt należy delikatnie wmasować w cerę, a następnie czekać na wchłonięcie.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.
Sanabil krem przeciwzmarszczkowy (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/861082ca87b250ec6110a654c79948dd9d10f577.jpg