Sanostol tabletki do ssania

Zastosowanie Sanostol tabletki do ssania (Opakowanie: 75 szt.)Sanostol tabletki do ssania (Opakowanie: 75 szt.) uzupełniają dzienne zapotrzebowanie na witaminy u dorosłych i dzieci, zwłaszcza w wieku szkolnym. Zawierają 12 niezbędnych witamin i wapń, mają przyjemny smak i rozpuszczając się, pozostawiają miłe uczucie w ustach.
Tabletki nie zawierają glutenu, cukru ani barwników. Zawierają źródło fenyloalaniny.Efekt działania Sanostol tabletki do ssania (Opakowanie: 75 szt.)Odpowiednia podaż witamin jest niezbędna aby zapewnić organizmowi właściwą ochronę przed chorobami i czuć się komfortowo. Wapń jest natomiast kluczowy do prawidłowego rozwoju i kondycji szkieletu całego ciała jak również zdrowia zębów. Sanostol tabletki do ssania (Opakowanie: 75 szt.) stanowią idealne uzupełnienie codziennej diety, dzięki starannie zaprojektowanej kombinacji wielu witamin i wapnia, tabletki pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu – zarówno fizycznym jak i psychicznym, w sytuacjach stresowych i napięciach.SkładWitaminy i minerały w dawce dziennej 2 tabletek / % RWS:
– witamina A: 533 mcg / 66,6% RWS;
– witamina D3: 3,3 mcg / 66% RWS;
– witamina E: 6,7 mg alfa-TE / 55,8% RWS;
– witamina B1: 0,67 mg / 60,9% RWS;
– witamina B2: 0,73 / 52,1% RWS;
– witamina B6: 0,46 mg / 32,9% RWS;
– witamina B12: 1,2 mcg / 48% RWS;
– niacyna: 8 mg NE / 50% RWS;
– kwas pantotenowy: 3,3 mg / 55% RWS;
– witamina C: 53 mg / 66,3% RWS;
– kwas foliowy: 200 mcg/ 100% RWS;
– biotyna: 13 mcg / 26% RWS;
– wapń: 200 mg / 25% RWS.
Pełny skład: sorbitol, węglan wapnia, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, witamina C, aromat, sole magnezowe kwasó tłuszczowych, amid kwasu nikotynowego, witamina E, aspartam, D-pantotenian wapnia, acesulfam-K, witamina B2, witamina A, witamina B6, kwas foliowy, biotyna, witamina D, witamina B12.
Waga netto: 90 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Sposób użyciaDzieci w wieku 4-7 lat powinny ssać 2 tabletki dziennie. Dzieci powyżej 7. roku życia oraz dorośli mogą ssać do 3 pastylek dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Sanostol tabletki do ssania (Opakowanie: 75 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b84b60c2d722c5848c1fe04abe9d8035605da8b9.jpg