Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej

Zastosowanie Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml)Uporczywa suchość w ustach, która dotyka wiele osób wiąże się z czymś więcej niż zaburzenia nastroju. Nieestetyczny problem ze spierzchniętymi ustami, dyskomfort podczas jedzenia i połykania pokarmów, zaburzenia mowy czy pieczenie a nawet ból w jamie ustnej są częstymi towarzyszami, uniemożliwiającymi normalne funkcjonowanie osób z tą dolegliwością. Problem suchości jamy ustnej może być związany z różnymi chorobami:
choroby reumatyczne
choroby metaboliczne
cukrzyca
zaburzenia prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego
choroby tarczycy
zaburzenia hormonalne
przewlekły stres i depresja
skutki radioterapii i chemioterapii

W takich sytuacjach pomoc oferuje Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml), specjalistyczny preparat przeznaczony do intensywnego nawilżania jamy ustnej i gardła, wykorzystywany jako substytut śliny. Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml) zapewnia naturalne nawilżenie i ochronę. Efekt działania Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml)Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml) redukuje dolegliwości związane z zaburzeniami produkcji śliny i nadmierną suchością. Zapewnia przyjemnie i intensywne nawilżenie, jednocześnie tworząc barierę ochronną przed podrażnieniami. Dodatkowo Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml) zawiera pantenol, który nie tylko łagodzi podrażnienia, ale zwiększa naturalną zdolność organizmu do utrzymywania wilgotności w jamie ustnej. Zawarte w preparacie minerały i fluorofosforan sodu zapobiegają demineralizacji zębów. Składskładniki: jon potasu (0,9 mg), jon sodu (0,32 mg), chlorek wapnia, karagen, pantenol, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek magnezu, chlorek sodu, fluorofosforan sodu, fluorofosforan sodu, ksylitol
składniki pomocnicze: woda oczyszczona, sorbinian potasu, kwas sorbowyŚrodki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości ma którykolwiek ze składników zawartych w produkcie. Sposób użyciaRozwiązanie w postaci sprayu sprawia, iż aplikacja jest bardzo prosta. Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml) należy stosować kilka razy w ciągu dnia, w zależności od potrzeby. Aerozol jest bezsmakowy i może być stosowany bezpośrednio przed jedzeniem (nie wpływa na smak potraw i napojów)Dodatkowe informacjePreparat może być stosowany przez dłuższy okres czasu (brak ograniczeń czasowych).Saseem aerozol nawilżający do jamy ustnej (Opakowanie: 60 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a64be665100add57fd921846bce279c641e49cf7.jpg