Schmidt łuski babki jajowatej kapsułki

Zastosowanie Schmidt łuski babki jajowatej kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Schmidt łuski babki jajowatej kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) to suplement diety wspomagający walkę z nadwagą i otyłością, bazujący na indyjskich łuskach babki jajowatej.

Preparat może być stosowany u osób starających się zrzucić zbędne kilogramy, a także borykających się z niewłaściwą pracą jelit.Efekt działania Schmidt łuski babki jajowatej kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Przyjmowanie preparatu przyczynia się do usprawnienia pracy jelit, a także ogranicza ryzyko pojawiania się biegunek czy zaparć.

Łuski babki jajowatej wywierają korzystny wpływ na niwelowanie apetytu, jak również zwiększając poczucie sytości po spożywanych, w trakcie dnia, posiłkach.

Preparat przyczynia się do regulowania poziomu „złego” cholesterolu we krwi, tym samym niwelując ryzyko rozwoju miażdżycy.SkładSkładniki: indyjska łuska psyllium, wodorowęglan sodu, stearynian magnezu, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Waga netto: 72 gŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Sposób użyciaZaleca się przyjmować 4 kapsułki 1 x dziennie przed głównym posiłkiem. W razie konieczności można spożywać preparat wraz z 2-3 posiłkami dziennie. Maksymalnie zaleca się przyjmować do 12 kapsułek w ciągu dnia. Kapsułki należy popijać wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Schmidt łuski babki jajowatej kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7b24371795f4067439f6239b1193517aeb3063bf.jpg