Sensodyne proschmelz junior pasta do zębów

Zastosowanie Sensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml)Sensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml) jest preparatem do codziennej pielęgnacji zębów dzieci od 6 roku życia, opracowana i rekomendowana przez lekarzy dentystów. Skutecznie utwardza szkliwo zębów, dzięki czemu są one bardziej odporne na szkodliwe działanie kwasów pochodzących z pożywienia. Zapewnia ochronę zarówno zębów mlecznych małych dzieci jak i zębów stałych.
chroni zęby przed erozją wywołaną działaniem kwasów pokarmowych
chroni szkliwo i wzmacnia szkliwo
zapobiega próchnicy

Pasta została specjalnie opracowana z myślą o najmłodszych. Dokładnie oczyszcza zęby i posiada delikatny miętowy smak. Efekt działania Sensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml)Problem erozji zębów stanowi patologiczny proces zmiękczenia szkliwa ma skutek działania kwasów pochodzących z pożywienia, napoi czy żołądka. Niestety problem erozji dotyczy zarówno zębów stałych jak i mlecznych. Sensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml) stanowi rekomendowane przez lekarzy dentystów rozwiązanie. Pasta została zaprojektowana specjalnie dla małych dzieci aby wzmocnić szkliwo zębów dziecka, utwardzając i zapobiegając jego zmiękczaniu przez kwasy oraz zapewniać skuteczną ochronę przed próchnicą. Składaqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, peg-6, cocamidopropyl betaine, xanthan gum, aroma, sodium fluoride, sodium saccharin, sucralose, titanium dioxide, sodium hydroxide, limonene.
zawiera: fluorek sodu 0,35% w/w (1450 ppm fluorku).Środki ostrożnościW przypadku potwierdzonej u dziecka nadwrażliwości (reakcji alergicznych) na składniki produktu, nie powinien być on stosowany.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 lat.Sposób użyciaSensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml) jest przeznaczona do codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej dziecka. Zaleca się stosować po każdym posiłku, co najmniej 2 razy dziennie. Sensodyne Proschmelz junior pasta do zębów (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0330384d2c9b76e7d1c7143be721e5becac7db21.jpg