Sidroga anyż kmin koper włoski saszetki

Zastosowanie Sidroga anyż kmin koper włoski saszetki (Opakowanie: 20X2.0 g)Sidroga anyż kmin koper włoski saszetki (Opakowanie: 20X2.0 g) jest ziołowym lekiem na dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Zawiera kminek, anyż oraz koper włoski.Efekt działania Sidroga anyż kmin koper włoski saszetki (Opakowanie: 20X2.0 g)Koper włoski, kminek i anyż, są stosowane w leczeniu dolegliwości żołądkowo-jelitowych, takich jak wzdęcia, łagodne skurcze przewodu pokarmowego, a także dolegliwości związanych z nerwicą serca i żołądka.Skład1 woreczek (każdy 2,0 g) zawiera: 0,8 g kminku, 0,6 g gorzkiego kopru włoskiego, 0,6 g anyżu.Środki ostrożnościMogą wystąpić reakcje nadwrażliwości na lek, należy wówczas natychmiast przerwać stosowanie. Jeśli znana jest jakakolwiek alergia na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników produktu leczniczego, nie wolno go stosować.

Jeśli występujące objawy nasilają się, są częstsze lub wydłuża się okres ich trwania, należy skontaktować się z lekarzem.

Nie ma dowodów na istnienie ryzyka związanego z powszechnym stosowaniem kopru włoskiego, anyżu i kminku jako lekarstwa lub w żywności. Istnieją jednak badania dotyczące stosowania nasion kminku u dzieci poniżej 12 roku życia. Należy unikać stosowania produktu u dzieci poniżej 12 roku życia bez konsultacji z lekarzem.

Nie ma wystarczających badań dotyczących stosowania kopru włoskiego, anyżu i kminku w ciąży. Dlatego też produkt może być stosowany w ciąży wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Dostępne są wieloletnie doświadczenia w zakresie stosowania kopru włoskiego, anyżu i kminku podczas karmienia piersią. Preparaty z kopru włoskiego, anyżu i kminku wspierają produkcję mleka, nie zaobserwowano żadnych zagrożeń dla matki i dziecka. Dlatego też w okresie karmienia piersią można zalecić stosowanie produktu, ale przed jego użyciem należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Możliwe skutki uboczne: okazjonalne reakcje alergiczne skóry, dróg oddechowych i przewodu pokarmowego.

Należy poinformować swojego lekarza o przyjmowaniu innych leków, nawet jeśli są to leki bez recepty.Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, należy kilka razy dziennie, między posiłkami, pić ciepłą filiżankę świeżo przygotowanego naparu herbacianego.

Zalać wrzącą wodą (ok. 150 ml) od 1 do 2 worków mieszanki, przykryć i pozostawić do zaparzenia na ok. 10 minut. Po tym czasie wyjąć woreczki.

Nie należy przyjmować produktu bez porady lekarza, jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 7 dni lub powtarzają się okresowo.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przechowywać lek w oryginalnym opakowaniu, aby chronić jego zawartość przed światłem i wilgocią.
Sidroga anyż kmin koper włoski saszetki (Opakowanie: 20X2.0 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/405d2ed83d360ca72436ebfd45328e2f4cd5dde8.jpg