Sidroga bio herbatka dla dzieci na przeziębienie

Zastosowanie Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g) to suplement diety, który zawiera naturalne składniki takie, jak: kwiat bzu czanego, kwiat malwy, koper włoski, kwiat lipy oraz tymianek.

Preparat stosuje się wspomagająco przy przeziębieniach oraz infekcjach, w których pożądane jest działanie napotne oraz występuje gorączkowanie.

Preparat jest odpowiedni dla dzieci już od 1 roku życia.
Efekt działania Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g)Preparat wspomaga łagodzenie dolegliwości, towarzyszących przeziębieniu i infekcji takich, jak: dreszcze, suchy kaszel oraz ból gardła.

Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g) wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego organizmu.

Zawarte w preparacie naturalne składniki wykazują właściwości rozgrzewające, co jest szczególnie istotne podczas przeziębienia i gorączkowania.

Kwiat lipy i bzu czarnego wykazują działanie napotne, a także aktywują funkcje obronne organizmu.

Kwiat malwy poisiada działanie przeciwkaszlowe oraz wykazuje korzystny wpływ na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Tymianek jest zaś stosowany wspomagająco przy przeziębieniu, ze względu na właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Skład1 saszetka Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g) zawiera:

Kwiat bzu czarnego: 600 mg
Kwiat lipy: 450 mg
Tymianek: 300 mg
Kwiat malwy: 75 mg
Koper włoski: 75 mg

Waga netto: 30 gŚrodki ostrożnościPreparat nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 1 roku życia.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmowanie preparatu uzależnione jest od wieku dziecka:

1-4 lat: 1 saszetka 2-3 x dziennie
4-10 lat: 1 saszetka 3-4 x dziennie
powyżej 10 lat: 1 saszetka kilka razy dziennie

Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g) przyjmuje się niezależnie od posiłku.

1 saszetkę należy zalać wrzącą wodą (150 ml) oraz pozostawić na 10 minut (pod przykryciem) do zaparzenia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią.
Sidroga Bio herbatka dla dzieci na przeziębienie (Opakowanie: 20X1.5 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/41304e5d47929f526bc16bff6d10268d2de9f1c3.jpg