Sidroga bio kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20

Zastosowanie Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20 szt.) (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20 szt.) (Opakowanie: 20X1.5 g) wspomaga i ułatwia zasypianie dzieciom. To łagodny produkt ziołowy, który ze względu na odpowiednio dobrane zioła, odpręża i wycisza.
Efekt działania Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20 szt.) (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20 szt.) (Opakowanie: 20X1.5 g) dzięki zawartości melisy, lawendy oraz kwiatu passiflory, ułatwia wyciszenie i uspokaja, tym samym ułatwiając dziecku zaśnięcie.

SkładSkład:

Anyż (Anisi fructus): 46%
Liście melisy (Melissae folium): 42%
Liście mięty pieprzowej (Menthae piperitae folium): 7%
Ziele męczennicy (Passiflorae herba): 3%
Kwiaty lawendy (Lavandulae flos): 2%

Składniki produktu pochodzą z kontrolowanej uprawy ekologicznej.

Waga netto: 30 gŚrodki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej czwartego miesiąca życia.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Sposób użyciaTorebkę herbaty zalać wrzątkiem (1 saszetka na 150 ml wody) i pozostawić do zaparzenia (około 5 minut).

Przed podaniem należy schłodzić napar oraz sprawdzić jego temperaturę, aby uniknąć ryzyka poparzeń.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Sidroga Bio Kinder herbata dla dzieci na dobry sen saszetki (20 szt.) (Opakowanie: 20X1.5 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5063591cb84773f16d2581b2a0c0ab3d4104d03b.jpg