Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki

Zastosowanie Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) to delikatna herbata ziołowa z kwiatów rumianku. Stosowana jest w łagodnych zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, przy wzdęciach czy skurczach. Może być używana jako dodatek do wilgotnych okładów przy stanach zapalnych skóry.
Efekt działania Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) to delikatna herbata ziołowa z kwiatów rumianku. Stosowana jest w łagodnych zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, przy wzdęciach czy skurczach. Może być używana jako dodatek do wilgotnych okładów przy stanach zapalnych skóry.
Rumianek jest znaną rośliną leczniczą. Stosuje się suszone główki kwiatowe rumianku. Jego składniki, zwłaszcza olejek eteryczny i flawonoidy, działają przeciwdrgawkowo i przeciwzapalnie. Pomagają w dolegliwościach żołądkowo-jelitowych.
Rumianek ma bardzo wiele zastosowań. Najczęściej stosuje się go do picia w formie herbaty lub jako dodatek do wilgotnych okładów i płukanek, do inhalacji i płukania gardła. Okłady działają skutecznie w przypadku stanów zapalnych skóry i błon śluzowych. Z kolei płukanki łagodzą stany zapalne jamy ustnej i dziąseł.
Rumianek można stosować w formie herbaty i okładów zewnętrznych u dzieci od 3. roku życia.
SkładKwiaty rumianku. Waga netto: 30 g
Środki ostrożności Płukanek gardła nie stosować u dzieci poniżej 6. roku życia.Sidroga herbata z kwiatów rumianku saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9d2455bad9199a963ab5faecc1c2e234404f4a93.jpg