Sidroga herbata z pokrzyw saszetki

Zastosowanie Sidroga herbata z pokrzyw saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)Sidroga herbata z pokrzyw saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) to napar leczniczy z liści pokrzywy. Łagodzi objawy podrażnienia dróg moczowych i działa kojąco na bóle mięśni i stawów. Sprawdza się także przy leczeniu reumatyzmu.
Efekt działania Sidroga herbata z pokrzyw saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g)Liście pokrzywy służą do płukania dróg moczowych i rozpuszczania kamieni nerkowych. Działają dobroczynnie na układ krążenia i odpornościowy. Zawierają sporo witaminy C. Napar z pokrzywy polecany jest w szczególności kobietom w ciąży.
Sidroga herbata z pokrzyw saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) może być stosowany również przy alergiach, infekcjach, problemach z prostatą. Dokładnie i delikatnie oczyszcza organizm, a z drugiej strony pomaga w leczeniu anemii. Zioło posiada również wiele mikroelementów, w tym:
witaminy z grupy B,
witaminę K,
potas,
wapń,
magnez,
żelazo.
To produkt całkowicie bezpieczny i nieuczulający.
Produkt nie zawiera laktozy, dodatków smakowych, glutenu i cukru.
Składliście pokrzywy
Masa netto: 30 g.
Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem.
Sposób użyciaNapar przeznaczony jest do picia. Dwie torebki z suszem zalać ok. 150 ml wrzącej wody. Pozostawić na 10-15 minut. Wyciągnąć.
O ile nie zalecono inaczej – pić 3-4 razy dziennie po jednej filiżance wywaru.

Dodatkowe informacjeW opakowaniu znajduje się 20 torebek do parzenia.
Sidroga herbata z pokrzyw saszetki (Opakowanie: 20X1.5 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d99a48a8c10c880ca7686dc88dcbf12d56daccf9.jpg