Sidroga lavendel szaszetki

Zastosowanie Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g)Olejek eteryczny z kwiatów lawendy jest głównym składnikiem aktywnym tej herbaty ziołowej. Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g) działa uspokajająco na układ nerwowy. Przy dolegliwościach żołądkowych i jelitowych ma właściwości przeciwskurczowe. Lawendowa kąpiel z tym wywarem jednocześnie odświeża i relaksuje.Efekt działania Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g)Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g) to herbata ziołowa. Stosuje się ją przy zaburzeniach nastroju, takich jak: niepokój czy trudności z zasypianiem. Łagodzi różnorakie dolegliwości układu trawiennego:
drażliwy żołądek,
zespół Roemhelda,
wzdęcia,
problemy z jelitami drażliwymi.
W przypadku cierpienia na bezsenność, Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g) może być dodawany do kąpieli, w której olejki eteryczne uspokoją i zrelaksują. Oczy zaczną same się zamykać. Lawenda ma również właściwości bakteriobójcze w postaci lotnej.
Produkt nie zawiera laktozy, dodatków smakowych, glutenu i cukrów.
Skład1 torebka produktu (1 g) zawiera:
substancja czynna: 1 g suszu z lawendy.
Masa netto: 20 g.
Środki ostrożnościMoże działać drażniąco na drogi oddechowe.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej – wypijać filiżankę naparu 2-3 razy dziennie, w tym jedną przed snem w przypadku problemów z zasypianiem.
1 torebkę lawendy zalać 150 ml wrzącej wody. Pozostaw do zaparzenia na około 10–15 minut i usuń torebkę.
Dodatkowe informacjeStosować zgodnie z zaleceniami.
Sidroga Lavendel szaszetki (Opakowanie: 20X1.0 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/145794e6913707afa47e9ea057fe2eaa8fb908bf.jpg