Sikapur liquidum żel

Zastosowanie Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml)Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) to produkt do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci. Poprzez wzmocnienie tkanki łącznej Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) pozwoli nadać skórze, włosom i paznokciom nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałość i trwałość. Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) nadaje się też do pielęgnacji powierzchownych ran, niewielkich podrażnień skórnych, oraz drobnych stanów zapalnych.
Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) nadaje się do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego.

Efekt działania Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml)Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) oddziałuje na tkankę łączną, której stan determinuje wytrzymałość i trwałość wyrastających z niej: włosów, skóry i paznokci. Molekularna struktura kwasu krzemowego powoduje, że Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz bez problemu wnika w głąb tkanki łącznej, skutkiem czego pielęgnacja z jego użyciem nie ogranicza się tylko do skorygowania zewnętrznych niedoskonałości. Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) zwalcza kruchość skóry, włosów i paznokci poprzez bezpośrednią pielęgnację ich organicznej struktury. Z tego powodu Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) okazuje się skuteczny również w pielęgnacji drobnych urazów, podrażnień i zapaleń skórnych. Dobra resorpcja jelitowa zapewnia przy tym bezpieczeństwo stosowania wewnętrznego. Stosowany wewnętrznie Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) przyczynia się m.in. do poprawy trwałości wiązadeł.

SkładŻel z kwasu krzemowego z wytrąconą, zdyspergowaną krzemionką koloidalną.

Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na powyższą substancję czynną.

Sposób użyciaStosowanie wewnętrzne: przyjmować 1 x dziennie, po 15 ml.
Stosowanie zewnętrzne: rozsmarować na obszarze skórnym wymagającym leczenia lub pielęgnacji, odczekać 5-10 min., a następnie spłukać. W przypadku skóry wrażliwej, a także stosowania na zapaleniach, bądź poparzeniach słonecznych lub konwencjonalnych zaleca się nałożenie odpowiednio cieńszej warstwy preparatu.
Sikapur Liquidum żel (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4743f65993d5247035cd3603c94c94e307566841.jpg