Sikapur żel

Zastosowanie Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml)Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) to czysty żel mineralny mający na celu usprawnienie i wzmocnienie tkanki łącznej skóry. Wykazuje też działanie lecznicze na małe powierzchowne rany, podrażnienia skóry, zapalenia i uszkodzenia. Dodatkowo jego aplikacja, dzięki bardzo dobremu wchłanianiu preparatu do organizmu wzmacnia również łamliwe włosy i kruche, delikatne paznokcie.Efekt działania Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml)Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) zawiera 100% czystych składników mineralnych. Dzięki delikatnej strukturze krzemionkowego żelu – związku krzemu, tlenu i wody w postaci koloidalnej (bardzo rozdrobnionej) aktywny składnik jest szybko wchłaniany przez skórę. Po nałożeniu na skórę likwiduje lokalne podrażnienia skóry, drobne powierzchowne rany, takie jak otarcia i zadrapania. Ale także w stanach zapalnych skóry, takich jak wypryski, krosty i podrażnienia związane z alergiami Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) przynosi niezastąpioną ulgę. Łagodzi także skórę podrażnioną w wyniku poparzeń słonecznych.
Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) dla pięknej skóry, gęstych włosów, mocnych paznokci i zdrowej tkanki łącznej!Skład100 ml żelu zawiera substancję czynną: 100ml żelu krzemionkowego z 2,8g rozproszonej koloidalnie krzemionki (dwutlenek krzemu) Sposób użyciaPreparat stosowany jest tradycyjnie w celu wewnętrznego wzmocnienia tkanki łącznej jak również poprawy stanu łamliwych paznokci i delikatnych włosów.
Stosowanie wewnętrzne – w celu wzmocnienia łamliwych paznokci, delikatnych włosów i tkanki łącznej:
Dziennie 1 miarkę (15ml) żelu przyjmować rozcieńczoną w wodzie/wodzie mineralnej między posiłkami.
Stosowanie zewnętrzne – w celu eliminacji miejscowych podrażnień skóry:
Na pożądanych obszarach skóry stosować żel nierozcieńczony (każdorazowo stosować na uprzednio oczyszczoną skórę ciała) lub aplikować po rozcieńczeniu (1:4) z wodą (w przypadku stanów zapalnych, poparzeń) pokrywając wilgotną gazą, która zapewni bezbolesne zastosowanie (po wyschnięciu gazę należy ponownie zmoczyć).
Żel na skórze należy pozostawić na 5-10 min i następnie zmyć wodą. Miejscowe napięcie skóry jest normalnym zjawiskiem potwierdzającym właściwe działanie preparatu.Dodatkowe informacjeRegularne stosowanie zalecane przez okres 3-6 miesięcy. Początkowe efekty widoczne są już po kilku tygodniach jednak skóra, włosy i paznokcie potrzebują więcej czasu na całkowitą odnowę.
Przed użyciem wstrząsnąć. Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po otwarciu butelki przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8°C i zużyć w ciągu 4 tygodni. Chronić przed mrozem.Sikapur żel (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f49053197c85eb5ffcff3d06b979406e34a4c09c.jpg