Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie

Zastosowanie Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.)Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.) to suplement diety, który stosowany jest w celu neutralizowania nieprzyjemnego zapachu z ust.

Pomaga zapobiegać powstawaniu przykrych zapachów jeszcze przed ich pojawieniem się.

Preparat skuteczny jest w zwalczaniu najczęstszych przyczyn powstawania nieprzyjemnego zapachu z ust.

Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.) stosowany jest także w zapobieganiu tworzenia przykrego zapachu potu.
Efekt działania Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.)Chlorofil, zawarty w preparacie, działając bezpośrednio w żołądku, hamuje aktywność enzymów rozkładających białka, które odpowiedzialne są za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Posiada silne właściwości dezodoryzujące, działa od wewnątrz i zapobiega powstawaniu przykrych zapachów, zanim jeszcze powstaną związki, które wywołują nieprzyjemny zapach w miejscu ich pochodzenia.

SkładSkładnik aktywny preparatu:

kompleks chlorofiliny i miedzi, sól sodowa 20 mg

Pełny skład produktu:
proszek celulozowy, monohydrat laktozy, bezwodna laktoza, olejek miętowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, olej rycynowy, talk, węglan wapnia, sacharoza, guma arabska, makrogol 6000, powidon, wosk bielony, wosk carnauba, barwniki E 171, E 132 i E 104.

1 tabletka odpowiada 0,02 BE (jednostki chlebowej).
Środki ostrożnościNie należy stosować preparatu u dzieci poniżej 12 roku życia, u kobiet w czasie ciąży i karmienia piersią.

Preparat zawiera sacharozę i laktozę, dlatego w przypadku nietolerancji niektórych cukrów, należy skonsultować się uprzednio z lekarzem.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się przyjmować 1-3 tabletek kilka razy dziennie (najlepiej podczas posiłku), popijając dużą ilością płynu (tabletek nie należy ssać).

Okres stosowania Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.) nie jest zasadniczo ograniczony.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Preparat może być przechowywany maksymalnie 3 miesiące po otwarciu.

Stozzon chlorofil w drażetkach duże opakowanie (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3c9a3bcff813276c345fb9404bbe86a8798ff5a8.jpg