Supradyn tabletki musujące

Zastosowanie Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.)Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.) to suplement diety z witaminami, polecany osobom, których dieta nie dostarcza odpowiedniej ilości składników odżywczych lub których wydatek energetyczny jest zwiększony. Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.) uzupełnia witaminy oraz minerały, bez których układ odpornościowy człowieka nie może funkcjonować poprawnie.Efekt działania Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.)Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe są niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu, ale w większości nie mogą być samoczynnie wytwarzane przez ludzkie ciało. Jeśli brakuje tylko jednego z tych ważnych składników odżywczych, organizm nie może już funkcjonować optymalnie, ponieważ każdy pojedynczy mikroelement ma swój ważny wkład w procesy metaboliczne.
Przy niezrównoważonej diecie i intensywnym stresie, dostarczanie witamin w codziennej diecie może nie być wystarczające. Niedobór pewnych witamin i składników mineralnych powoduje zwiększenie uczucia zmęczenia, wyczerpania i zniechęcenia.
Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.) to formuła witaminowo-mineralna z pierwiastkami śladowymi, specjalnie dostosowana do zwiększonego zapotrzebowania żywieniowego na te składniki przy prowadzeniu aktywnego trybu życia. Na przykład: osoby pracujące fizycznie i /lub umysłowo, osoby codziennie narażone na stres, sportowcy, diabetycy, seniorzy, kobiety stosujące antykoncepcję.
Znajdują się tu między innymi witaminy z grupy B, magnez, żelazo, witamina C i wapń, które stymulują wytwarzanie energii i zwiększają witalność organizmu.
Produkt zawiera składniki, które są niezbędnym katalizatorem przemiany pożywienia w energię. Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i wyczerpania, a także utrzymać pozytywną energię przez cały dzień.
SkładWitaminy i minerały w 1 tabletce:
– witamina A: 800 mcg / 100% RWS;
– witamina B1: 3,3 mg / 300% RWS;
– witamina B2: 4,2 mg / 300% RWS;
– witamina B6: 2,0 mg / 143% RWS;
– witamina B12: 3,0 mcg / 120% RWS;
– witamina C: 180 mg / 225% RWS;
– biotyna: 50 mcg / 100% RWS;
– kwas foliowy: 200 mcg / 100% RWS;
– niacyna: 48 mg / 300% RWS;
– kwas pantotenowy: 18 mg / 300% RWS;
– witamina E: 12 mg / 100% RWS;
– witamina D: 5 mcg / 100% RWS;
– witamina K: 25 mcg / 33% RWS;
– wapń: 120 mg / 15% RWS;
– magnez: 80 mg / 21% RWS;
– żelazo: 14 mg / 100% RWS;
– miedź: 1000 mcg / 100% RWS;
– jod: 150 mcg / 100% RWS;
– cynk: 10 mg / 100% RWS;
– mangan: 2 mg / 100% RWS;
– selen: 50 mcg / 91% RWS;
– molibden: 50 mcg / 100% RWS.
Pełny skład: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, sorbitol, węglan wapnia, siarczan magnezu, isomalt, kwas askorbinowy, węglan magnezu, aromat, węglan sodu, difosforan żelaza, nikotynamid, poliwinylpolipirolidon, mannitol, estry cukrowe kwasów tłuszczowych, polisorbat 80, dimetylpolisixolan, dwutlenek krzemu, cytrynian cynku, aromat, aspartam, chlorek sodu, D-pantotenian wapnia, octan DL-a-tokoferolu, acesulfam K, sproszkowany sok z czerwonych buraków, ryboflawina-5-fosforan sodu, siarczan manganu, chlorowodorek tiaminy, koenzym Q10, chlorowodorek pirydoksyny, cytrynian miedzi, palmitynian retinylu, beta-karoten, kwas foliowy, jodan potasu, selenian sodu, molibdenian sodu, D-biotyna, filochinon, cholekalcyferol, cyjanokobalamina.
Waga netto: 2 x 72 g (2 x 15 tabletek musujących).Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W szczególności należy zwrócić uwagę na inne preparaty witaminowe.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Produkt spożywany w nadmiarze może mieć efekt przeczyszczający.
Zaleca się stosowanie produktu przez co najmniej 40 dni, aby stopniowo uzupełniać niedobory witamin i minerałów.Sposób użyciaCodziennie rozpuść 1 tabletkę musującą w dużej szklance wody (około 300 ml) i wypić w trakcie posiłku, aby przyspieszyć wchłanianie składników. Pozwala to również na lepsze przyswojenie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Supradyn tabletki musujące (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/48d9d2b4e1f0ef3fa1b37cf73aba29e4f19974a7.jpg