Sweat off antyperspirant w kulce

Zastosowanie Sweat Off antyperspirant w kulce (Opakowanie: 50 ml)Dzięki dezodorantowi Sweat Off wreszcie skutecznie ochronisz się przed nieprzyjemnym zapachem i nadmiernym poceniem. Zmniejsza pocenie się z takich obszarów ciała jak: czoło, ramiona, pachy, klatka piersiowa, plecy, uda czy obszary pod kolanami. Po zastosowaniu dezodorantu skóra jest przyjemnie sucha a problem nadmiernej potliwości znika. Dezodorant jest bardzo łagodny i hipoalergiczny; nie zawiera alkoholu, perfum, barwników ani konserwantów.Efekt działania Sweat Off antyperspirant w kulce (Opakowanie: 50 ml)Sweat Off antyperspirant w kulce (Opakowanie: 50 ml) zawiera chlorek glinu o działaniu ściągającym, naturalną celulozę oraz wodę oczyszczoną. Reguluje więc w sposób naturalny pracę gruczołów potowych – glin podczas nocy łączy się ze zlokalizowanymi na powierzchni skóry białkami, co zapewnia skuteczną kontrolę transpiracji. Skład wysoko oczyszczona woda
chlorek glinu
roślinna celuloza
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.Sposób użyciaStosuj antyperspirant wieczorem, aplikując cienką warstwę na czystą, osuszoną i nieuszkodzoną skórę ciała tuż przed pójściem spać (możliwa jest również aplikacja opuszkami palców lub przy pomocy wacika – kolistymi ruchami należy nałożyć antyperspirant na skórę ciała). Przed założeniem ubrania należy odczekać chwilę aż antyperspirant całkowicie się wchłonie.

Stosując Sweat Off po raz pierwszy – aplikuj go przez 3-4 kolejne wieczory. Po uzyskaniu zadowalającego efektu zastosuj ponownie dopiero wtedy, gdy w ciągu dnia odczujesz ponownie dyskomfort (potliwość lub nieprzyjemny zapach). Z biegiem czasu stosowanie stanie się coraz rzadsze.Dodatkowe informacjeW przypadku aplikacji na świeżo ogoloną skórę ciała może powodować lekkie pieczenie dlatego też zaleca się nie stosować Sweat Off zaraz po goleniu, w szczególności na skórę pod pachami.Sweat Off antyperspirant w kulce (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/8daeb586010d9581cb1085cca9168481f691c30c.jpg