Symbiofem protect tampon ochronny i kąpielowy

Zastosowanie Symbiofem Protect tampon ochronny i kąpielowy (Opakowanie: 8 szt.)Symbiofem Protect tampon ochronny i kąpielowy (Opakowanie: 8 szt.) to produkt ochronny, opracowany specjalnie dla kobiet, które przywiązują wagę do higieny podczas kąpieli i pływania. Zapewnia ochronę żeńskich narządów płciowych. Tampon zapobiega przedostawaniu się ewentualnie zanieczyszczonej wody podczas kąpieli w basenie, jeziorze czy w morzu. Zapobiega to potencjalnym infekcjom wywoływanym przez bakterie chorobotwórcze lub grzyby znajdujące się w wodzie.Efekt działania Symbiofem Protect tampon ochronny i kąpielowy (Opakowanie: 8 szt.)Symbiofem Protect tampon ochronny i kąpielowy (Opakowanie: 8 szt.) jest impregnowany czystym olejem wazelinowym i działa jako bariera ochronna. Ogranicza dostęp wody podczas kąpieli i tym samym utrzymuje naturalne pH błony śluzowej pochwy.SkładProdukt jest impregnowany czystym olejem wazelinowym.Środki ostrożnościProdukt należy stosować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem.

W rzadkich przypadkach podczas miesiączki mogą wystąpić objawy takie jak wysoka gorączka (>39°C), zawroty głowy, wymioty, biegunka lub wysypka skórna. Objawy te są często początkiem nieszkodliwych chorób, ale może to być również bardzo specyficzna infekcja bakteryjna o poważnych konsekwencjach. Jeśli w czasie stosowania wystąpią opisane powyżej objawy, należy usunąć tampon i natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Sposób użyciaZaleca się włożenie tamponu przed pływaniem lub kąpielą.

Należy najpierw dokładnie umyć ręce. Oddzielić pojedyncze opakowanie na perforacji, zdjąć folię i wycisnąć tampon z opakowania. Po oderwaniu taśmy poszerzyć koniec tamponu tak, aby powstało małe wgniecenie. Włożyć końcówkę palca wskazującego do wgłębienia na końcu tamponu i umieścić go głęboko w pochwie. Należy upewnić się, że sznurek zwisa z pochwy tak, że można go swobodnie uchwycić.

Tampon powinien być wymieniany co 3 – 4 godziny.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Produkt odpowiada rozmiarom zwykłych tamponów w normalnym rozmiarze. Okrągła końcówka umożliwia łatwe i delikatne wprowadzenie tamponu. Miękka osłona zapewnia, że tampon zachowuje swój kształt nawet po zdjęciu.

Tampon może być również stosowany w dni, w których menstruacja się zakończyła.Symbiofem Protect tampon ochronny i kąpielowy (Opakowanie: 8 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/fb4149d097802a8ca5497511f23ce237cc06b19c.jpg