Symbiolact comp. proszek

Zastosowanie Symbiolact comp. proszek (Opakowanie: 30 szt.)Symbiolact comp. proszek (Opakowanie: 30 szt.) zawiera bakterie kwasu mlekowego w dużym stężeniu. Zażycie jednej saszetki SymbioLact, rozpuszczonej w wodzie lub zimnej herbacie, może prowadzić do przywrócenia równowagi naturalnej, zdrowej flory bakteryjnej w jelitach. Probiotyczne bakterie kwasu mlekowego poprawiają trawienie, wspomagają wchłanianie witamin oraz minerałów w jelicie i wzmacniają dzięki temu mechanizmy obronne organizmu.Efekt działania Symbiolact comp. proszek (Opakowanie: 30 szt.)Stres, pośpiech, spożywanie alkoholu bądź palenie papierosów, jak również zła dieta, są częstą przyczyną pojawiania się różnego rodzaju dolegliwości i problemów zdrowotnych. Specjalistyczne leki, na przykład antybiotyki, mogą dodatkowo nadmiernie obciążać organizm i zakłócać równowagę flory jelitowej.
Bakterie zawarte w Symbiolact comp. proszek (Opakowanie: 30 szt.) mogą zapewnić odpowiednie wyrównanie wszelkich nieprawidłowości flory bakteryjnej jelit i przyczynić się do rozwoju i utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Poprzez stymulację ukłau odpornościowego, wzmacniają organizm i zapewniają dodatkową ochronę przed szkodliwymi bakteriami, dzięki czemu przyczyniają się do prawidłowego przebiegu procesu trawienia i ogólnie dobrego samopoczucia.Skład1 saszetka SymbioLact comp. (2g) zawiera:
jako składniki aktywne: mieszankę kultur bakterii kwasu mlekowego – Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus lactis, Lactobacillus casei, Lactobacillus salivarius
pozostałe składniki: maltodekstryna, środek oddzielający: dwutlenek krzemu, biotyna.
Całkowita liczba bakterii w saszetce wynosi powyżej 2mld (powyżej 1mld na 1g produktu).
Nie zawiera laktozy, glutenu – może zawierać śladowe ilości białka mleka.
Zawartość netto produktu: 60 g (30 porcji po 2 g w każdej).Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: 1-2 razy dziennie rozmieszać zawartość jednej saszetki w szklance wody i wypić podczas posiłku. Do przygotowania napoju nie należy stosować soków owocowych.
Dawkę oraz sposób podawania niemowlętom i dzieciom powinien ustalić lekarz.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Symbiolact comp. proszek (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9823d21af7cabe81149e0a07a3acf1ddd6700672.jpg