Symbiolact comp. saszetki (3×30)

Zastosowanie Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.)Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.) zawierają bakterie kwas mlekowego w dużym stężeniu. Zażycie jednej saszetki SymbioLact, rozpuszczonej w wodzie lub zimnej herbacie, może prowadzić do przywrócenia równowagi naturalnej, zdrowej flory bakteryjnej w jelitach. Probiotyczne bakterie kwasu mlekowego poprawiają trawienie, pomagają zaopatrywać organizm w witaminy i wzmacniają dzięki temu jego mechanizmy obronne.
Produkty SymbioLact wspomagają i usprawniają funkcjonowanie jelit – SymbioLact A jelita cienkiego, natomiast SymbioLact B w szczególności jelita grubego. Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.) ma pozytywny wpływ na cały przewód pokarmowy. Ponadto, specjalnie dla alergików, przeznaczony jest SymbioLact pur.Efekt działania Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.)Stres, pośpiech, spożywanie alkoholu bądź palenie papierosów, jak również zła dieta są bardzo częstą przyczyną pojawiania się różnego rodzaju dolegliwości i problemów zdrowotnych. Specjalistyczne leki mogą dodatkowo nadmiernie obciążać organizm i zakłócać równowagę flory jelitowej.
Bakterie zawarte w Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.) mają za zadanie wyrównanie wszelkich nieprawidłowości flory bakteryjnej jelit i przyczyniają się do rozwoju i utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Stymulują one układ odpornościowy, wzmacniają organizm i zapewniają dodatkową ochronę przed szkodliwymi bakteriami, dzięki czemu przyczyniają się do prawidłowego przebiegu procesu trawienia i ogólnie dobrego samopoczucia.Skład1 saszetka SymbioLact comp. (2g) zawiera:
jako składniki aktywne: mieszankę kultur bakterii kwasu mlekowego – Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus lactis
pozostałe składniki: maltodekstryna, dwutlenek krzemu, biotyna (30 µg w saszetce, 60% RWS).
Całkowita liczba bakterii w saszetce wynosi powyżej 2mld (powyżej 1mld na 1g produktu).
Nie zawiera laktozy, glutenu. Może zawierać śladowe ilości białka mleka.
Całkowita zawartość netto w opakowaniu: 180 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: 1-2 razy dziennie rozmieszać zawartość jednej saszetki w szklance wody i wypić podczas posiłku.
Niemowlęta i małe dzieci: zawartość jednej saszetki rozmieszać w letniej herbacie, wodzie lub dodać do kleiku/owsianki i podać. Stosować raz dziennie.
Produktu nie należy rozpuszczać w sokach owocowych.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Symbiolact comp. saszetki (3×30) (Opakowanie: 3X30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bc62db7c6005b3b747fe30aeea9d6a07f35a588d.jpg