Systane krople nawilżające do oczu

Zastosowanie Systane krople nawilżające do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Systane krople nawilżające do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) pomagają pozbyć się nieprzyjemniego uczucia suchości, a także uczucia ziarna piasku lub ciała obcego w oku. Łagodzą również uczucie pieczenia oczu i pomagają w stanach zaczerwienienia i podrażnienia oczu.Efekt działania Systane krople nawilżające do oczu (Opakowanie: 3X10 ml)Systane krople nawilżające do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) nawilżają oczy i natychmiast łagodzą podrażnienia oczu związane z suchością i uczuciem ziarna piasku. Kombinacja aktywnych składników poprawia zdolność samonawilżania powłoki łzowej i tym samym łągodzi bolesne dolegliwości. Powłoka ochronna rozkłada się na powierzchnię oka bezpośrednio po zakropleniu i zapewnia długotrwały efekt. Oczy są ukojone, a uczucie złagodzenia bólu jest szybko odczuwalne.SkładGlikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, kwas borowy, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek potasu, chlorek sodu, chlorek cynku, Poliquad® (chlorek polidronium) 0,001%.Środki ostrożnościW przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu, nie należy go stosować.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, produkt można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach i suplementach diety przyjmowanych obecnie, w niedalekiem przeszłości lub planowanych do przyjęcia.
Problemy z widzeniem należy skonsultować z lekarzem okulistą lub optometrystą celem zidentyfikowania ewentualnych chorób oczu.
Sposób użyciaJeśli to koniecznie, delikatnie wycisnąć kroplę roztworu do każdego oka. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W razie jej pominięcia, nie należy przyjmować podwójnej. Dodatkowe informacjeAby uniknąć działań niepożądanych należy zapoznać się w treścią ulotki producenta dołączonej do opakowania lub skonsultować z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze pokojowej i poza zasięgiem dzieci.Systane krople nawilżające do oczu (Opakowanie: 3X10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/80c1cffa06fb404f9e61b8c5c519eeedd6374039.jpg