Tabletki z soli kuchennej

Zastosowanie Tabletki z soli kuchennej (Opakowanie: 100 szt.)Tabletki z soli kuchennej (Opakowanie: 100 szt.) jest suplementem diety wspomagającym utrzymanie odpowiedniego poziomu elektrolitów w organizmie.

Preparat może być stosowany u osób narażonych na nadmierną utratę soli mineralnych z organizmu podczas pocenia się, szczególnie w przypadku ciężkich aktywności fizycznych.

Preparat można stosować również profilaktycznie w bardzo ciepłych dniach roku w okresie dużej potliwości całego ciała.Efekt działania Tabletki z soli kuchennej (Opakowanie: 100 szt.)Przyjmowanie suplementu wpływa korzystnie na niwelowanie potencjalnych niedoborów sodu w organizmie.

Preparat przyczynia się do wzmocnienia wydolności organizmu, także u osób regularnie ćwiczących lub praktykujących intensywne aktywności fizyczne.

Produkt pomaga niwelować ryzyko występowania niedoborów mineralnych, szczególnie w cieplejszych miesiącach w roku.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej porcji (4 tabletki):

Sód: 384,1 mg / 69,34% RWS

Składniki: chlorek sodu, wodorowęglan sodu, kopowidon, silnie zdyspergowany dwutlenek krzemu.

Waga netto: 25,6 gŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej są 4 tabletki dziennie. Tabletki należy popić odpowiednią ilością wody.

Nie należy przekraczać dziennej ilości przeznaczonej do spożycia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Tabletki z soli kuchennej (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a3fdea8c6fa6ff652008e661600285c0d439587d.jpg