Tannalbin tabletki na biegunkę

Zastosowanie Tannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.)Tannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.) to lek skuteczny i szybko działający. Stosować zarówno w przypadku rozwolnienia o podłożu bakteryjnym lub chorobowym, jak również występującego w związku z nagłą zmianą klimatu bądź nawyków żywieniowych. Efekt działania Tannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.)Tannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.) mają działanie ściągające, przeciwzapalne i bakteriostatyczne. Działają zarówno w przypadku biegunki już występującej, jak i profilaktycznie. Substancja aktywna leku uwalnia się dopiero w jelicie cienkim, dzięki czemu nie podrażnia on śluzówki żołądka. SkładBiałczan taniny.

Środki ostrożnościTannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.) nie mogą być stosowane przez dzieci poniżej 5. roku życia, a także w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na taninę.
W przypadku konieczności stosowania leku w czasie ciąży lub karmienia piersią zaleca się konsultację z lekarzem.
Sposób użyciaDzienna dawka leku uzależniona jest od wieku i wagi pacjenta. W celu zapoznania się ze szczegółami zaleca się lekturę ulotki.Dodatkowe informacjeW przypadku biegunki u chorych może dojść do gwałtownej utraty płynów i elektrolitów. Równolegle z przyjmowaniem/aplikowaniem leku należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i uzupełnienie poziomu elektrolitów (zwłaszcza u dzieci).Tannalbin Tabletki na biegunkę (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/27d1352102ef63d483dff31f2db59ac13a92e5c4.jpg