Tena lady super pieluchy anatomiczne

Zastosowanie Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.)TENA Lady Super są wyposażone w elastyczne wykończenie brzegów, które zapewnia idealne przyleganie wkładu do ciała i tym samym podnosi komfort użytkowania. Podwyższona absorpcja oraz zdolność do lepszego rozprowadzania moczu wewnątrz wkładu, to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że wkłady sprawdzą się w każdej sytuacji. Mogą być używane nawet w przypadku większego wypływu moczu. Zastosowano w nich również technologię superabsorbentu i system Odour Control™.
Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) to produkt powstały z myślą o kobietach, którym problem nietrzymania moczu nie pozwala czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Mowa tu zarówno o kobietach starszych, u których problem nietrzymania moczu wynika z podeszłego wieku, jak również o młodszych, u których wspomniana dolegliwość łączy się z problemami zdrowotnymi. Dla nich wszystkich Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

Efekt działania Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.)Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) to komfort i pewność siebie – nawet pomimo nietrzymania moczu. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę i sprawia, że Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) nie krępują ruchów. Są przy tym niezwykle cienkie, co czyni je niedostrzegalnymi spod spodni, czy nawet spod sukienki. Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) umożliwiają kobietom cierpiącym na nietrzymanie moczu normalne funkcjonowanie w ciągu dnia – bez obaw o to, że doskwierająca im dolegliwość przyniesie im wstyd. Nikt się o niej nie dowie, bo Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) pochłaniają i wilgoć, i zapach – co jest zasługą opatentowanych technologii: Odour Control™ oraz Dry Fast Core™.
SkładCeluloza, poliester, poliakrylan sodu, hotmelt (klej), polietylen (folia po zewnętrznej stronie pieluchy), nici elastyczne (zabezpieczenie przed wyciekiem).
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.
Sposób użyciaProdukt zakładać pod bieliznę. Dopuszczalne jest stosowanie 1 pieluchy przez okres całego dnia.
Tena Lady Super Pieluchy anatomiczne (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9e2687c6f946787a4bae45ac055790f4cdc46f89.jpg