Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow

Zastosowanie Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.)Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.) to praktyczne, wygodne i eleganckie rozwiązanie dla osób, które odpowiedzialnie podchodzą do kwestii higieny jamy ustnej i pielęgnacji uzębienia. To one właśnie wiedzą, że dla zachowania zdrowych, lśniących zębów nie wystarczy ich mycie dwa razy dziennie. Równie ważna jest możliwość szybkiego usunięcia spomiędzy zębów resztek jedzenia po każdym posiłku. Wiadomo, że nitka dentystyczna nie zawsze do tego wystarcza, a zestaw szczoteczek międzyzębowych TePe nie zawsze łatwo jest zabrać ze sobą w podróż lub „na miasto”. Aż do teraz! Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.) pozwoli zabrać ze sobą szczoteczki międzyzębowe praktycznie wszędzie – gotowe do natychmiastowego użycia!
Efekt działania Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.)Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.) pozwala zawsze mieć na podorędziu cały zestaw szczoteczek międzyzębowych. Po odbytym posiłku – nie ważne, czy w podróży, czy wśród znajomych – wystarczy wyjść na chwilę do toalety, lub „na stronę”, aby nie zwracając niczyjej uwagi zapobiec próchnicy i chorobom jamy ustnej. Nikt nie musi wiedzieć, w jakim celu się wychodzi, bo Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.) w ogóle nie rzuca się w oczy.
SkładEtui nie zawiera szczoteczek międzyzębowych. Ich zestaw należy zakupić osobno.
Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.
Sposób użyciaPo umieszczeniu w etui zestawu szczoteczek międzyzębowych, umieścić go w torebce, plecaku, czy nawet w kieszeni płaszcza. Wyciągnąć w razie konieczności – nie zwracając niczyjej uwagi.
Tepe etui na szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębow (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/71ce6b34badf2788aa04c2a1854a95eaed16b4b2.jpg