Tepe supreme szczoteczka do zębów

Zastosowanie Tepe Supreme szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Tepe Supreme szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) to innowacyjna szczoteczka do zębów z podwójnym rodzajem włosia. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na wydajniejsze i dokładniejsze czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz linii wzdłuż dziąseł.
Efekt działania Tepe Supreme szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)#p_name ma dwa rodzaje włosia. Dłuższe czyści między zębami i wzdłuż linii dziąseł, podczas gdy krótsze włosie skutecznie oczyszczają resztę powierzchni zęba. Szczoteczka ma zwężającą się główkę dla lepszego dostępu do tylnych zębów i antypoślizgowy uchwyt z podkładką na kciuk. Szyjkę można zgiąć pod wygodnym kątem bez trudności.
Szczoteczka oferuje nową jakość higieny zębów i prawdziwie innowacyjne podejście. To właśnie wybór szczoteczki odpowiada za to, jak dokładna jest ochrona przeciwpróchnicowa jamy ustnej.
Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Należy zachować szczególną ostrożność stosując produkt u małych dzieci lub osób z problemamy z przełykaniem.
Sposób użyciaStosować jak zwyczajną szczoteczkę do zębów. Wymieniać co 3 miesiące.
Dodatkowe informacjeNależy chronić przed małymi dziećmi. Tepe Supreme szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/51c9f073e0e2f9df97c18270186b814a0bbbefda.jpg