Terrazym żel

Zastosowanie Terrazym żel (Opakowanie: 100 g)Terrazym żel (Opakowanie: 100 g) to żel do pielęgnacji i regeneracji napiętych mięśni i stawów, przeznaczony do stosowania zwłaszcza przed i po aktywności sportowej. Zawiera sprawdzone substancje naturalne: wyciąg z kwiatów arniki, zieloną ziemię leczniczą, wyciąg z nasion kasztanowca, organiczną siarkę, mentol i olej kamforowy.Efekt działania Terrazym żel (Opakowanie: 100 g)Terrazym żel (Opakowanie: 100 g) dzięki swoim naturalnym składnikom wspomaga regenerację w przypadku napięć, przeciążeń mięśni lub stawów i może być cenną pomocą po różnego rodzaju nadwyrężeniach i kontuzjach. Dlatego jest on zalecany do regularnego stosowania przez sportowców i osoby pracujące fizycznie.
Dzięki swojej żelowej konsystencji preparat można dobrze wmasować w skórę bez nieprzyjemnych pozostałości.
Cenne substancje naturalne rozwijają swoje pielęgnacyjne i regenerujące właściwości po nałożeniu żelu. Lecznicza arnika roślinna jest od wieków stosowana w medycynie ludowej jako środek na stany zapalne, obrzęki lub urazy. Zielona ziemia lecznicza jest używana do leczenia dolegliwości mięśni i stawów, ponieważ może wiązać toksyny i ma działanie przeciwzapalne.
Wyciąg z kasztanowca również może łagodzić stany zapalne i zmniejszać obrzęki, co z kolei poprawia krążenie krwi i stan naczyń krwionośnych. Olej kamforowy, mentol i mieszanka wodno-etanolowa zawarte w produkcie dają przyjemny efekt chłodzący, a jednocześnie pobudzają krążenie krwi. Poprawia to odżywianie dotkniętego obszaru, a jednocześnie mentol ma właściwości uśmierzające ból. Dodatkowo zawarty MSM (sulfotlenek dimetylu, organiczny związek siarki) hamuje stany zapalne, łagodzi ból i pozwala szybko dotrzeć do głębszych warstw skóry podczas masażu. Dzięki tym różnorodnym właściwościom Terrazym żel (Opakowanie: 100 g) jest żelem kompatybilnym ze skórą, który już po zastosowaniu wykazuje przyjemne i kojące działanie.
SkładAqua, Ethanol, Horse chestnut extract, Arnica oil, Methylsulfonylmethane (MSM), green volcanic soil, Menthol, Camphor oil, Carbopol.

Środki ostrożnościJeśli znana jest jakakolwiek alergia na którykolwiek ze składników produktu, nie wolno go stosować.
Nie stosować na otwarte rany i nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Sposób użyciaDo użytku zewnętrznego.
Nałożyć żel raz lub dwa razy dziennie (ewentualnie w zależności od potrzeb) na dotknięte bólem i napięciem obszary ciała i delikatnie wmasować.
Dodatkowe informacje
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Terrazym żel (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5db82f50f4d8ede2d39eb74c9f2c1d0c7ad2aa74.jpg