Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc

Zastosowanie Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml)Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml) stanowi specjalną pielęgnację skóry suchej oraz wrażliwej. Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej klasy składniki roślinne, które zapewniają odpowiednie nawilżenie, pielęgnują i głęboko odżywiają skórę.
Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml) jest również polecany przy leczeniu atopowego zapalenia skóry, która jest szczególnie wrażliwa i skłonna do podrażnień.Efekt działania Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml)Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml) składa się wyłącznie z naturalnych składników roślinnych:

czysty olej z wiesiołka zapewnia intensywne nawilżenie skóry bardzo suchej i wrażliwej
olejki z kiełków pszenicy, awokado oraz olejek migdałowy odżywiają skórę i zapobiegają jej ponownemu przesuszeniu
dodatek mocznika redukuje uporczywy świąd

Produkt został przetestowany dermatologicznie. Składolej z wiesiołka, mocznik, olej z kiełków pszenicy, olej migdałowy, olej z awokadoŚrodki ostrożnościW przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml) nie powinien być on stosowany. Sposób użyciaStosować codziennie, dokładnie wmasowując krem w dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy. Theiss krem pielęgnacji twarzy na noc (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ca1d5f9d57eb9f3d8b82c6272d91fcf62b91e1c7.jpg