Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona

Zastosowanie Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona (Opakowanie: 2 szt.)Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona (Opakowanie: 2 szt.) pomaga załagodzić bóle mięśni karku, barków, ramion i przynosi natychmiastową ulgę. Dostarcza ciepło w ten sposób, że penetruje ono wgłąb mięśnia – tam gdzie powstaje ból i przynosi dzięki temu ulgę, relaksuje, likwiduje nadmierne napięcie mięśni. Pozwala na swobodne poruszanie się w czasie gdy dostarcza ciepło. Okłady są tak stworzone, ze możesz nosić je nawet w czasie ruchu, podczas wykonywania przeróżnych czynności.Efekt działania Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona (Opakowanie: 2 szt.)Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona (Opakowanie: 2 szt.) przynosi tymczasową pomoc w drobnych bólach mięśni i stawów związanych z nadmiernym wysiłkiem, napięciem, stresem, przy skręceniach oraz przy zmianach artretycznych. Składniki zawarte w okładzie (żelazo, sól, węgiel drzewny, woda) ogrzewają się pod działaniem powietrza. Stały dopływ ciepła pomaga usprawnić lokalną cyrkulację w mięśniu. To ciepło pozwala ukoić uporczywy ból i zlikwidować sztywność mięśnia. Środki ostrożnościUwaga, produkt może wywołać oparzenia. Sprawdzaj co jakiś czas stan skóry podczas stosowania. Jeśli odkryjesz podrażnienie lub oparzenie – natychmiast ściągnij okład. Wraz z wiekiem wzrasta także ryzyko poparzenia – jeśli jesteś powyżej 55 roku życia nie stosuj produktu podczas snu. Przy
cukrzycy
problemach z krążeniem i chorobach serca
reumatoidalnym zapaleniu stawów
ciąży,
skonsultuj się najpierw z lekarzem i dowiedz się czy nie ma przeciwwskazań do stosowania produktu Thermacare.
Każdy dysk cieplny zawiera 2 gramy żelaza, które mogą być szkodliwe, jeśli zostaną spożyte. W przypadku połknięcia przepłukać usta wodą i natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Jeśli zawartość dysku cieplnego wejdzie w kontakt ze skórą lub oczami, natychmiast przepłukać wodą.
Nigdy nie podgrzewać produktu w kuchence mikrofalowej, ponieważ może się zapalić.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
Podczas stosowania sprawdzaj co jakiś czas czy nie ma na skórze śladów oparzeń. Jeśli czujesz ze produkt dostarcza ci zbyt wile ciepła – przestań go nosić albo zakładaj na ubranie. Nie stosować razem z kremami, balsamami i maściami, na uszkodzoną i zranioną skórę. Produktu też nie powinno się stosować na obszarach ciała gdzie w ciągu ostatnich 48 godzin występował obrzęk/zsinienie oraz tam gdzie nie poczuje się ciepła. Nie używać wraz z innymi formami dostarczania ciepła. Jeśli wystąpią jakiekolwiek dolegliwości takie jak pieczenie, obrzęk, wysypka lub inne zmiany na skórze, które będą się utrzymywać – skontaktuj się natychmiast z lekarzem. Sposób użyciaPo odpakowaniu produkt jest gotowy do użycia. Należy odsłonić stronę okładu gdzie umieszczony jest klej i tą strona przykleić okład do skóry i mocno przycisnąć. Rozgrzanie się okładu może potrwać do 30min. Zmniejszenie dolegliwości bólowych wymaga noszenia okładu co najmniej przez 3 godziny. Najlepszy efekt uzyskuje się po 8 godzinach natomiast by osiągnąć maksymalną skuteczność, zalecamy noszenie Thermacare do 12 godzin. Nie należy nosić więcej niż 12 godzin na dobę!Thermacare przeciwbólowy okład kark i ramiona (Opakowanie: 2 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d6e05ae667bb0ad4207d645f47c34801421109da.jpg