Thüringer tynktura z walerianą

Zastosowanie Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml)Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml) to naturalny środek uspokajający. Zaleca się jego stosowanie w sytuacjach wzmożonego niepokoju, utraty wewnętrznej równowagi, oraz rozstroju emocjonalnego. Skuteczny również jako środek nasenny.
Produkt przeznaczony dla dorosłych i dla młodzieży powyżej 12. roku życia.
Efekt działania Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml)Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml) wstrzymuje gonitwę myśli, koi nerwy, łagodzi emocje. Pomaga odzyskać jasność oglądu codziennych problemów, rozładowuje napięcia i zwalcza stres. Stosowany w charakterze środka nasennego pozwala zdystansować się względem spraw, obowiązków i rozterek zaprzątających uwagę w ciągu dnia. W efekcie Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml) umożliwia zgromadzenie przez noc odpowiedniej ilości energii, aby zmierzyć się z problemami za dnia.
SkładSkładnik działający produktu to 100 g tynktury z waleriany.
Składnik pomocniczy: etanol.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Produkt na bazie alkoholu – po jego zaaplikowaniu nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych.
Sposób użyciaProduktu nie należy spożywać bezpośrednio. Sprecyzowane poniżej dawki preparatu należy rozcieńczyć w szklance czystej wody. Przed spożyciem wymieszać.
Podczas stosowania w charakterze środka uspokajającego przyjąć 1 łyżeczki do herbaty, 2-3 razy dziennie.
W przypadku problemów z zasypianiem przyjąć 1 łyżeczkę do herbaty na pół godziny przed złożeniem się do snu.
W przypadku wyjątkowo ciężkich problemów z zasypianiem zaleca się przyjmowanie preparatu 2 razy dziennie: wieczorem i na pół godziny przed złożeniem się do snu.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu suchym, chronić przed słońcem. Thüringer Tynktura z walerianą (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/054e21ba13621fdf879b0cea7f3eeb15acbd5d09.jpg