Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez

Zastosowanie Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.)Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.) to wyjątkowo skuteczna szczoteczka do czyszczenia protez zębowych bez środków chemicznych. Bardzo dobrze leży w dłoni i pozwala bez najmniejszego wysiłku usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy po jedzeniu czy nikotynie.
Efekt działania Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.)Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.) ma ergonomiczny kształt, który pozwala dokładnie czyścić wszelkie zabrudzenia na protezie zębowej. Długie włosie w kolorze zielonym jest idealne do czyszczenia elementów mocujących i przytrzymujących protezę. Zakrzywiony, zielony grzebień z kolei oczyszcza okrągłe wgłębienia na górze i na dole protezy z zalegających resztek kleju. Włosie w kolorze białym dociera do przestrzeni międzyzębowych i powierzchni zębów.
Szczotka bez wysiłku usuwa plamy z jedzenia, nikotyny, kremu samoprzylepnego czy innych chemikaliów. Jej działanie zostało przetestowane klinicznie. Produkt dostępny jest w wielu kolorach. Nie ma możliwości wybrania konkretnej barwy produktu.
Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Chronić przed dziećmi.Sposób użyciaWyjąć protezę z roztworu do czyszczenia protez. Użyć szczotki do dokładnego wyczyszczenia protezy zębowej pod bieżącą wodą. Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.) umyć i zdezynfekować.
Trioblanc szczoteczka do czyszczenia protez (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/3f9bbdaaad40ec096fec750ae7f1a0b8c65de545.jpg