Uk muschel 500 kapsułki

Zastosowanie Uk Muschel 500 kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)
Uk Muschel 500 kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą skutecznie wspierać stan skóry, włosów, paznokci, tkanki łącznej, chrząstki, kości i naczyń krwionośnych. Dzięki stosowaniu produktu dostarczane są do organizmu cenne witaminy: C i E, pierwiastki śladowe: cynk i miedź oraz aminokwasy: metionina i prolina. Dodatkowo znajdujący się w produkcie proszek z nowozelandzkiego omułka zielonowargowego zawiera mukopolisacharydy. Te związki białkowo-węglowodanowe, nazywane inaczej gilkozaminoglikanami, tworzą luźną tkankę łączną – drogę przejściową między komórką a naczyniem krwionośnym. Od nich zależy m.in. gładkość wewnętrznych ścian żył, przepływ płynów ustrojowych, w tym płynu maziowego. Mikroelementy – witamina C i E oraz miedź i cynk – chronią przed stresem oksydacyjnym, odgrywają istotną rolę w syntezie kolagenu i są ważne dla utrzymania prawidłowej struktury tkanki łącznej. Metionina jest niezbędnym aminokwasem, który nie może być samoistnie produkowany przez organizm. Prolina jest natomiast ważnym składnikiem syntezy chrząstki i tkanki łącznej.

SkładLiofilizowany ekstrakt z małży Perna Canaliculus (68,78%): środek powlekający: hydroksypropylometyloceluloza; L-prolina; L-metionina; witamina C; witamina E (naturalna); środek oddzielający: dwutlenek krzemu; siarczan miedzi; tlenek cynku; środek powlekający: guma arabska.

Informacja żywieniowa / Porcja 6 kapsułek / RWS – % referencyjnych wartości spożywczych

Witamina C / 120 mg / 150 %

Witamina E / 30 mg / 250 %

Miedź / 1,5 mg / 150 %

Cynk / 4,8 mg / 48 %

Glikozaminoglikany / 300 mg / –

L-metionina / 210 mg / –

L-prolina / 210 mg / –

Waga netto: 120 kapsułek / ℮ 87,2 g

Środki ostrożności

Jeżeli znana jest alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, produkt ten nie powinien być stosowany.

Nie przyjmować w przypadku stwierdzonego uczulenia na małże lub ryby.

W trosce o florę jelitową w niektórych uzasadnionych przypadkach konieczne może być rozpoczęcie od małych ilości i stopniowe zwiększanie dziennej dawki.

Zalecane dzienne spożycie nie powinno być przekraczane.

Suplement diety nie zastępuje zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Chronić przed dziećmi.

Sposób użyciaPierwsze 4 tygodnie stosowania: 3 kapsułki rano i wieczorem z wystarczającą ilością płynu. Następnie: 2 kapsułki rano i wieczorem.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Uk Muschel 500 kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/11ae9a46ccc939672a2738c4d6b5a55a006ffc91.jpg