Urbase extra proszek zasadowy

Zastosowanie Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g)Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g) to alkaliczny proszek mineralny, który dostarcza do organizmu wielu niezbędnych pierwiastków: magnezu, wapnia, potasu i sodu. Wpływa pozytywnie na działanie układu nerwowego, mięśni czy zdolności do zapamiętywania i koncentracji.Efekt działania Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g)Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g) charakteryzuje się wysoką przyswajalnością substancji odżywczych. Magnez ma całe mnóstwo właściwości prozdrowotnych – reguluje napięcie mięśniowe i zapobiega nieprzyjemnym skurczom mięśni. Stanowi budulec zębów i kości, zmniejsza ryzyko osteoporozy. Poprawia działanie układu nerwowego, wspomaga pamięć i koncentrację oraz działa uspokajająco. Minimalizuje prawdopodobieństwo groźnych chorób serca. Wapń także bezpośrednio wpływa na zdrowe i mocne kości i zęby, a także uczestniczy w procesie krzepnięcia krwi. Ma właściwości detoksykujące organizm.

Potas zawarty w Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g) wpływa na działanie układu nerwowego i mózgu. Poprawia zapamiętywanie i koncentrację. Kontroluje także proces skurczów mięśni i wspomaga gospodarkę kwasowo-zasadową, dzięki czemu jest szczególnie polecany osobom aktywnym fizycznie. Sód jest elektrolitem, który reguluje gospodarkę wodną i kwasowo-zasadową. Także wpływa na funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego.
SkładZawartość w 2 łyżkach pomiarowych:

wapń: 459 mg (57%*),
magnez: 267 mg (71%*).

*%RWS – referencyjna wartość spożycia

Składniki: węglan wapnia, wodorowęglan sodu, węglan magnezu, wodorowęglan potasu, wodorofosforan sodu.

Waga netto: 200 g
Środki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować 1-2 razy dziennie po 1 miarce proszku – najlepiej rano lub wieczorem na pusty żołądek. Wymieszać z dużą ilością wody i wypić.

Kuracja powinna trwać 4-8 tygodni.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Informacja dla diabetyków: Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g) zawiera 0 BE (jednostek chlebowych).

W opakowaniu znajduje się 56 porcji.Urbase Extra proszek zasadowy (Opakowanie: 200 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/289fd94a0db539ff4c23758a7965958f14997c3c.jpg