Vascusel saszetki

Zastosowanie Vascusel saszetki (Opakowanie: 30 szt.)Vascusel saszetki (Opakowanie: 30 szt.) to suplement diety w sproszkowanej formie przyczyniający się do unormowania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a także niwelujący niedobory potasu i magnezu.

Preparat może być przyjmowany przez osoby borykające się z niedoborami potasu lub magnezu w organizmie, szczególnie w przypadku prowadzenia niewłaściwie zbilansowanej diety.

Produkt zalecany jest także osobom profilaktycznie dbającym o utrzymanie optymalnej kondycji układu nerwowego i serca mięśniowego.Efekt działania Vascusel saszetki (Opakowanie: 30 szt.)Spożywanie produktu wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomaga ograniczać nadmierne wydalanie magnezu i potasu wraz z moczem.

Produkt niweluje szkodliwy wpływ nadmiernej potliwości, także po intensywnym wysiłku fizycznym, a także neutralizuje deficyty magnezu i potasu w organizmie.

Suplement ogranicza uczucie przewlekłego zmęczenia i znużenia, tym samym przyczyniając się do polepszenia samopoczucia.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej porcji (1 saszetka):

Potas: 879,75 mg
Magnez: 182,25 mg

Składniki: wodorocytrynian magnezu, cytrynian potasu, kwas cytrynowy zakwaszający, wodorowęglan potasu, wodorowęglan sodu, naturalny aromat pomarańczowy, substancja słodząca sukraloza, barwnik ß-karoten.

Waga netto: 183 gŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej. Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej jest zawartość 1 saszetki dziennie. Suplement należy wymieszać z odpowiednią ilością wody i spożyć.

Nie należy przekraczać dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Vascusel saszetki (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1fb7d25a09c24c9bb6d860be3367b7bbbf3544a3.jpg