Vichy woda termalna w aerozolu

Zastosowanie Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml)Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml) to kosmetyk nawilżający i odświeżający skórę w postaci przyjemnej mgiełki.Efekt działania Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml)Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml) to w 100% czysta, naturalna Woda Termalna. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry. Działa obkurczająco, odświeżająco i wzmacnia naturalną sprężystość skóry.
Formuła stworzona na bazie wody termalnej z Vichy. Wydobywana z głębi skał magmowych jest bogata w 15 istotnych minerałów i pierwiastków śladowych. Najistotniejsze z nich to: żelazo, które przyczynia się do regeneracji i ochrony immunologicznej skóry, magnez wspomagający metabolizm komórek, mangan działający jako przeciwutleniacz neutralizując wolne rodniki, lit przyjemnie koi podrażnioną skórę, wapń wzmacnia i chroni tkankę oraz cynk wpływający na wzrost komórek, zmniejsza podrażnienia i stabilizuje układ odpornościowy skóry. Taki skład pomaga poprawić skuteczność działania warstwy ochronnej skóry. Zaczerwienienie skóry jest szybko złagodzone, wzmaga się metabolizm komórkowy, dzięki któremu naskórek szybciej się regeneruje.
Dobroczynne działanie wody termalnej odczują przede wszystkim osoby borykające się z atopowym zapaleniem skóry, suchością, nadwrażliwością, a także te nadużywające kąpieli słonecznych. W tych przypadkach woda termalna zauważalnie złagodzi podrażnienia, przyniesie ulgę piekącej, ściągniętej skórze i przygotuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Natomiast skórze tłustej, z widocznymi niedoskonałościami regularne używanie wody termalnej pomoże przywrócić równowagę dzięki jej działaniu sebostatycznemu, czyli ograniczającemu wydzielanie sebum.
Produkt może być używany również przez osoby o skórze wrażliwej. Testowany dermatologicznie zgodnie ze Standardami Europejskimi. Formuła nie zawiera szkodliwych parabenów, ani środków konserwujących.SkładW skład Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml) wchodzi woda termalna z Vichy.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych, na któryś z jego składników. Sposób użyciaProdukt w postaci spreju. Rozpylić na twarz rano i wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy, pozwolić na wchłonięcie i przed zastosowaniem dalszych kosmetyków pielęgnacyjnych.
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.Vichy woda termalna w aerozolu (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/945966d2876bea46adb57777bedb06727f55d8de.jpg