Vitasprint b12 ampułki do picia

Zastosowanie Vitasprint B12 ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.)Vitasprint B12 to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, stosowany w celu wzmocnienia i poprawienia ogólnej kondycji organizmu.

Każda ampułka preparatu Vitasprint B12 zawiera optymalne połączenie istotnych dla wydajności organizmu substancji: witaminę B12, glutaminę oraz fosfoserynę.

Preparat przyjmuje się, aby wzmocnić organizm oraz poprawić ogólne samopoczucie. W przypadku obniżonej sprawności, przemęczeniu psychicznym i fizycznym oraz problemach z koncentracją składniki preparatu wykazują szczególnie korzystny wpływ na pracę układu nerwowego.

Vitasprint B12 – ampułki do picia stosowane są jako kuracja odbudowująca i utrzymująca prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych, a także wspomagająca ogólny metabolizm komórek.Efekt działania Vitasprint B12 ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.)Witamina B12 pełni szereg istotnych funkcji w organizmie człowieka. Jest niezbędna do prawidłowego tworzenia krwi, metabolizmu białek, wzrostu, dojrzewania i podziale komórek.

Fosfoseryna to substancja, która odgrywa istotną rolę podczas procesu tworzenia komórek nerwowych, mięśni oraz białek. Zapewnia również ich prawidłowe funkcjonowanie. Ponadto jest prekursorem ważnych substancji nośnych centralnego układu nerwowego.

Glutamina, zawarta w preparacie Vitaspirnt B12, jest zaś istotna dla prawidłowego przewodnictwa mózgu, a co za tym idzie, odpowiada za koncentrację i pamięć.Skład1 ampułka do picia Vitaspirnt B12 zawiera:

60 mg glutaminy
40 mg DL-O-fosfoseryny
0.5 mg cyjanokobalaminy (witamina B12)

Pozostałe składniki: aromat malinowy, 4-metoksykarbonylofenolan sodu, Sorbitol 70, woda oczyszczona, wodorotlenek sodu, mannitol.Środki ostrożnościNie należy stosować preparatu Vitasprint w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej. Preparat nie nadaje się do stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia.

Przed zastosowaniem preparatu u dzieci należy skonsultować się z lekarzem w celu oznaczenia niedoborów witaminowych, których nie da się wyeliminować na drodze zbilansowanej diety.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem. W szczególności należy zwrócić uwagę na bladość skóry, podrażnienie błon śluzowych, zawroty głowy i uczucie zmęczenia. Objawy te mogą być oznaką rozpoczynającego się procesu chorobowego.

Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować preparat w następujący sposób:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: jedna buteleczka roztworu 1 x dziennie (w formie nierozcieńczonej lub rozcieńczoną połową szklanki wody)

Vitasprint B12 zaleca się przyjmować rano, na pusty żołądek. Przed spożyciem należy pamiętać o wciśnięciu nakrętki tak, aby proszek wsypał się do roztworu, a następnie dokładnie wymieszać.

Przygotowanie preparatu do zażycia powinno odbywać się zgodnie z instrukcją załączoną do opakowania.

Produkt zaleca się przyjmować w okresie kilku- kilkunastu tygodni.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjeVitaspirnt B12 – ampułki do picia należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

1 butelka odpowiada ok. 0,1 BE (jednostki chlebowej).
Vitasprint B12 ampułki do picia (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/677b42c51082cced7a6cb344d85b5397cb3c00a3.jpg