Vitix żel

Zastosowanie Vitix żel (Opakowanie: 50 ml)Vitix żel (Opakowanie: 50 ml) to żel do skóry przeznaczony dla osób borykających się z bielactwem skórnym. Preparat może wpłynąć korzystnie na ponowną produkcję pigmentów w skórze.
Żel może być stosowany przez osoby doświadczające problemów z nieprawidłową produkcją pigmentu skórnego, także w przebiegu bielactwa.
Produkt polecany jest także wszystkim osobom stosującym terapie lecznicze wspomagające przywrócenie prawidłowej pigmentacji.
Efekt działania Vitix żel (Opakowanie: 50 ml)Żel może wpłynąć korzystnie na ponowną produkcję pigmentów (tzw. repigmentację) w skórze i tym samym ograniczyć potencjalne problemy wynikające z deficytów.
Oparty na roślinnych enzymach przeciwutleniających skład może wspomóc w odpowiedniej pielęgnacji skóry, szczególnie w przypadku występowania bielactwa wrodzonego lub nabytego.
Produkt może potencjalnie pobudzić do działania melanocyty, które są odpowiedzialne za wytwarzanie melaniny barwnikowej skóry.
SkładCzęściowy skład produktu: woda oczyszczona, glikol propylenowy, krzyżowany polimer n-hydroksypropylo-n, n, n-trimetyloamoniowy-maltodekstryny, carbomer, polimer krzyżowy akrylan / akrylan c10-30 alkilu, wodorotlenek sodu do regulacji ph, mocznik diazolidynylowy, 4-hydroksybenzoesan propylu, 4-hydroksybenzoesan metylu
Zawartość opakowania netto: 50 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaŻel zaleca się nakładać 1-2 razy dziennie na plamy depigmentacyjne, a także ich najbliższą okolicę. Po wchłonięciu preparatu można nałożyć makijaż lub krem pielęgnacyjny.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Vitix żel (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0a6944d66c79ce8dffa56db1cb22df6286905983.jpg