Wartner preparat na kurzajki do stóp

Zastosowanie Wartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml)Preparat Wartner pozwala na skuteczne, bezpieczne, szybkie samodzielne usunięcie kurzajek w dowolnie wybranym momencie z użyciem metody zamrażania.Efekt działania Wartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml)Wartner zamraża kurzajkę do korzenia przy pierwszym użyciu, powodując jej odpadnięcie w ciągu od 10 do 14 dni. Do tego czasu pod spodem odtwarza się zdrowy naskórek. Jeśli kurzajka lub jakaś jej część nie odpadnie w ciągu dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu, można bezpiecznie powtórzyć leczenie.

SkładEter dimetylowy i propan.Środki ostrożnościProdukt nie powinien być stosowany w przypadku znanej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik. W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości lub alergii należy odstąpić od jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.
Produkt wyłącznie do stosowania zewnętrznego.
Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia, jednak powinien być aplikowany wyłącznie przez dorosłych.
Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Produkt nie jest odpowiedni dla diabetyków.
Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny bezwzględnie skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.Sposób użyciaRozpylić produkt na brodawkę/kurzajkę, która ma być leczona. Pozostawić do wchłonięcia. Najczęściej wystarczy jedna aplikacja, aby pozbyć się zmiany skórnej.Dodatkowe informacjeOpakowanie preparatu Wartner wystarcza na usunięcie do 12 kurzajekWartner preparat na kurzajki do stóp (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5f24858f7c5a5911f54f95aed49ee7f87a21b471.jpg