Weleda antycelullitowy olejek brzozowy

Zastosowanie Weleda antycelullitowy olejek brzozowy (Opakowanie: 200 ml)Weleda antycelullitowy olejek brzozowy (Opakowanie: 200 ml) to produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry kobiet borykających się z problemem cellulitu. Olejek jest zalecany w szczególności po przebytej ciąży.

Produkt jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych, barwników, konserwantów ani olejów mineralnych.

Preparat skutecznie walczy zarówno z zewnętrznymi (widocznymi) objawami cellulitu, jak również z jego wewnętrznymi przyczynami.

Olejek ma przyjemny, ziołowy, świeży zapach.Efekt działania Weleda antycelullitowy olejek brzozowy (Opakowanie: 200 ml)Ekstrakty roślinne z ręcznie zbieranych liści brzozy, rozmarynu i myszopłocha (ruszczyka) tworzą połączenie z innowacyjną formułą składników aktywnych.

Wysokiej jakości oleje: jojoba, olej z kiełków pszenicy i olej z pestek moreli transportują składniki aktywne do głębszych warstw skóry, gdzie mogą one w pełni rozwinąć swoje działanie.

Olejek pobudza krążenie krwi, regulując naturalny proces regeneracji i wygładzania skóry, eliminując już istniejący cellulit oraz zapobiegając jego tworzeniu się.

Produkt przywraca skórze naturalną elastyczność, miękkość i gładkość.SkładOlej z pestek moreli, olej jojoba, olej z kiełków pszenicy, mieszanina naturalnych olejków eterycznych, wyciąg olejowy (na bazie oleju z pestek moreli) z liści brzozy, kłącza myszopłocha (ruszczyka) oraz liści rozmarynu.

Pojemność: 200 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaZaleca się stosować olejek antycellulitowy przez okres 4 tygodni, 2 razy dziennie (rano i wieczorem).

Produkt należy aplikować wmasowując okrężnymi ruchami w skórę, co umożliwi pobudzenie krążenia.

Aby utrzymać pożądany efekt, po upływie 4 tygodni należy stosować olejek 1 raz dziennie.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Weleda antycelullitowy olejek brzozowy (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/fe4677cccbdc5a7ec7b6391c5245786fdcc4b3d1.jpg