Weleda dezodorant o zapachu szałwii

Zastosowanie Weleda dezodorant o zapachu szałwii (Opakowanie: 100 ml)Weleda dezodorant o zapachu szałwii (Opakowanie: 100 ml) to produkt, zawierający naturalne olejki eteryczne z szałwii, rozmarynu oraz lawendy.

Dezodorant w sprayu może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Jest również odpowiedni dla wegan.

Produkt, w butelce ze szkła nadającego się do przetworzenia, nie zawiera soli aluminium.Efekt działania Weleda dezodorant o zapachu szałwii (Opakowanie: 100 ml)Olejki eteryczne z szałwii i rozmarynu, poprzez swoje działanie antybakteryjne oraz lekko ściągające, pomagają hamować nieprzyjemny zapach potu.

Produkt nie blokuje porów skóry, nie zakłóca również pracy gruczołów potowych. Zapobiegając tworzeniu się przykrego zapachu pozwala skórze oddychać, pozostawiając świeży aromat ziół.SkładAlcohol , Water (Aqua) , Fragrance (Parfum)*, Salvia Officinalis (Sage) Oil , Ammonium Glycyrrhizate , Limonene*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Geraniol*, Coumarin*.

* z naturalnych olejków eterycznych

Pojemność: 100 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Produkt należy stosować wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użyciaProdukt przeznaczony jest do stosowania pod pachami. Należy go stosować według indywidualnych potrzeb.Dodatkowe informacjeDezodorant należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Produkt łatwopalny.Weleda dezodorant o zapachu szałwii (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/71de980aebca33c6af70c57c947e6ce88be30ed5.jpg